Сега е точно : Септември 22nd, 2021, 9:47 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Severnjak ft. Deb L & Tesophobia - Konac
ТемаИспратено: Декември 27th, 2010, 2:25 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
http://www.youtube.com/watch?v=VUpVZUULqLMКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Severnjak ft. Deb L & Tesophobia - Konac
ТемаИспратено: Maрт 23rd, 2011, 12:55 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Браво момче, имате потенцијал.

Поздрав од Чаирот, Кнеле.

пс: Да ти го ебам тој другарот Тошказ почнал да се потпишува цц :lol:

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Severnjak ft. Deb L & Tesophobia - Konac
ТемаИспратено: Maрт 23rd, 2011, 7:33 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Добар рап. Утре, да се најме негде за заедно да одиме. :) Пиши ми offline на мсн.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап