Сега е точно : Јули 20th, 2024, 3:49 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Дали треба промена на сајтот?
Да, дефинитивно 31%  31%  [ 10 ]
Треба мали измени 41%  41%  [ 13 ]
Само порталот треба да се обнови 0%  0%  [ 0 ]
Само форумот треба да се обнови 16%  16%  [ 5 ]
Не, супер е 13%  13%  [ 4 ]
Вкупно гласови : 32
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Дали треба промена на сајтот?
ТемаИспратено: Maј 15th, 2009, 2:25 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 9:50 pm
Мислења: 738
Локација: Jurassic Park
Дали треба промена на сајтот?

ОВА Е САМО АНКЕТА, НЕ ПИШУВАЈТЕ НА ОВАА ТЕМА!Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Дали треба промена на сајтот?
ТемаИспратено: Февруари 20th, 2016, 9:54 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 20th, 2016, 9:50 am
Мислења: 2
слабо активноста

_________________
abe.mk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Дали треба промена на сајтот?
ТемаИспратено: Ноември 6th, 2016, 1:27 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Треба да се бришат стари затворени теми, отворени теми без врска.... пред се, треба активирање на форумот и РЕФРЕШ !!!
Сите на едно место.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Дали треба промена на сајтот?
ТемаИспратено: Ноември 15th, 2016, 7:35 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 28th, 2004, 10:21 am
Мислења: 22
Локација: Strumica
Значи има некој уште што мрда на форумов и у 2016? Многу добри спомени оставени овде со некои од членовите (линкувано со mIRC)

_________________
y0u w177 n3v3r kn0w wh4t d4
-|MC|- m34n!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап