Сега е точно : Јули 13th, 2020, 12:43 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 268 теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
Нема нови теми Став: Зашто хип хопот умира?

Snajk1

4

74830

Ноември 11th, 2012, 3:14 am

Anita Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате -= !!!! -- ВАЖНО -- !!!! =-

Mitko

3

7807

Февруари 14th, 2009, 3:37 pm

Mitko Види го последното мислење

Нема нови теми LISTA: MAKEDONSKI RAP GRUPI / MCja / DJi / PRODUKCII

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 21, 22, 23 ]

VOJNIK

227

123279

Aприл 10th, 2013, 3:11 pm

aceklv Види го последното мислење

Теми
Нема нови теми КОЈ МАВА НАЈБОЉЕ СЛОБОДЕН СТИЛ?

Bigi

1

1455

Декември 20th, 2008, 6:41 pm

RaP-RiVaL Види го последното мислење

Нема нови теми Deyan Fanky

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Deyan Fanky

40

14911

Декември 19th, 2008, 3:18 pm

Legalna Droga Види го последното мислење

Нема нови теми N.F.C или MC PROFI

nikola

7

2642

Декември 14th, 2008, 8:30 pm

apsolud! Види го последното мислење

Нема нови теми MySpace Reprezent

mc_ado

1

1417

Декември 6th, 2008, 3:05 pm

Vuisah Види го последното мислење

Нема нови теми Street Rules Crew

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

IGOR

14

6109

Декември 4th, 2008, 12:40 am

HC girl=] Види го последното мислење

Нема нови теми Kacar

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

tanasko mitrejcevski

10

4577

Декември 3rd, 2008, 1:55 pm

Ige Види го последното мислење

Нема нови теми БиГ-Е потпиша договор со Холандска Продуценска куќа !

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

AGATO

21

9023

Ноември 28th, 2008, 7:22 pm

nikola Види го последното мислење

Нема нови теми PARADOX!

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

VIZIONER

19

9440

Ноември 19th, 2008, 3:30 pm

cARTEr-RaP Види го последното мислење

Нема нови теми RAP so gitari,bubanj i.t.n.

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

str8_up

38

12289

Ноември 19th, 2008, 10:49 am

Ige Види го последното мислење

Нема нови теми DA BE DA

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

MC Massacre

31

11558

Ноември 18th, 2008, 11:13 pm

Ige Види го последното мислење

Нема нови теми Freedom Fighters

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Gang Man

11

4835

Ноември 18th, 2008, 11:02 pm

Ige Види го последното мислење

Нема нови теми Кој прави најдобри инструменталки ?

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 20, 21, 22 ]

Maestro

210

51152

Ноември 16th, 2008, 3:17 pm

dzole Види го последното мислење

Нема нови теми info za novo t.s. necueni do sega grupi.

AGATO

7

3121

Октомври 30th, 2008, 5:59 pm

Mitko Види го последното мислење

Нема нови теми Номадуз и СаутВестКартел

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Nomaduzz

12

4682

Октомври 27th, 2008, 1:51 pm

Nomaduzz Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Легијата

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

KikoMC

65

18813

Октомври 26th, 2008, 11:10 pm

Mitko Види го последното мислење

Нема нови теми MK STREETZ BEATZ

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

L. Ace

25

8760

Октомври 26th, 2008, 5:43 pm

aleksandar blazevski Види го последното мислење

Нема нови теми Sto mislite za Makedonskata Rap scena?

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 8, 9, 10 ]

opas3n

98

27049

Октомври 23rd, 2008, 8:27 pm

_SpeciaList_ Види го последното мислење

Нема нови теми emisija za rap muzika na radio 103

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

nikola

27

9785

Октомври 15th, 2008, 3:42 pm

4u4u Види го последното мислење

Нема нови теми Топ 5 мак рап албуми,компилации

sTucKK

8

3305

Октомври 8th, 2008, 12:31 pm

RaP-RiVaL Види го последното мислење

Нема нови теми SIV DOM BITOLA

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 19, 20, 21 ]

rap-ludak

208

51841

Октомври 7th, 2008, 12:04 pm

RaP-RiVaL Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 268 теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 6 гости


Нови теми Нови теми    Нема нови теми Нема нови теми    Соопштение Важна тема
Нови мислења [ Популрна ] Нови мислења [ Популрна ]    Нема нови мислења [ Популарна ] Нема нови мислења [ Популарна ]    Важно Заклучена
Нови мислења [ Заклучена ] Нови мислења [ Заклучена ]    Нема нови мислења [ Заклчена ] Нема нови мислења [ Заклчена ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап