Сега е точно : Maј 25th, 2019, 3:48 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 268 теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
Нема нови теми Став: Зашто хип хопот умира?

Snajk1

4

48148

Ноември 11th, 2012, 3:14 am

Anita Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате -= !!!! -- ВАЖНО -- !!!! =-

Mitko

3

5602

Февруари 14th, 2009, 3:37 pm

Mitko Види го последното мислење

Нема нови теми LISTA: MAKEDONSKI RAP GRUPI / MCja / DJi / PRODUKCII

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 21, 22, 23 ]

VOJNIK

227

96432

Aприл 10th, 2013, 3:11 pm

aceklv Види го последното мислење

Теми
Нема нови теми има некој?

Genocid

5

2905

Јули 5th, 2011, 2:46 pm

antifa Види го последното мислење

Нема нови теми ТОНИ ЗЕН - СУПЕРЗЕН албум

allen10robinho

0

1554

Jуни 23rd, 2011, 6:39 pm

allen10robinho Види го последното мислење

Нема нови теми Nova Traka od Genocid....

Genocid

5

2769

Jуни 6th, 2011, 3:00 pm

Genocid Види го последното мислење

Нема нови теми SEVERGREEN MEMORIEZ - компилациско CD од артистите од Северн

dzole

6

2714

Maј 17th, 2011, 6:03 pm

dzole Види го последното мислење

Нема нови теми „Хип хоп дебата“ во AMERICAN CORNER во Скопје, во понеделник

dzole

0

1201

Aприл 16th, 2011, 2:16 pm

dzole Види го последното мислење

Нема нови теми Ema Esasa Jovan Ristov Mandrak Production

mandrak

5

2548

Aприл 6th, 2011, 10:09 am

_SpeciaList_ Види го последното мислење

Нема нови теми Detal

Detal

1

1664

Февруари 15th, 2011, 3:56 pm

Detal Види го последното мислење

Нема нови теми Ритам и поезија (Rhythm and Poetry - RAP)

RaP-RiVaL

0

1345

Февруари 3rd, 2011, 3:18 am

RaP-RiVaL Види го последното мислење

Нема нови теми Д.Н.С. Продукција - Неиздадени Том 3

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

VOJNIK

11

4813

Jaнуари 18th, 2011, 5:10 pm

_SpeciaList_ Види го последното мислење

Нема нови теми Predizvik-cel na eden RaPer!

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

RaP-RiVaL

62

18359

Jaнуари 5th, 2011, 9:03 pm

Detal Види го последното мислење

Нема нови теми zEnSkiOt RaP!!!

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 23, 24, 25 ]

GORAN

245

51554

Jaнуари 5th, 2011, 8:29 pm

Detal Види го последното мислење

Нема нови теми Ace da real makadon - novi pesni

acencs

0

1311

Декември 7th, 2010, 6:25 pm

acencs Види го последното мислење

Нема нови теми Хип-Хоп Радио

Kirca

1

1452

Ноември 26th, 2010, 7:29 pm

Detal Види го последното мислење

Нема нови теми NAJDOBAR FREESTYLER VO MAKEDONIJA

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 9, 10, 11 ]

L. Ace

102

27363

Ноември 14th, 2010, 5:38 pm

Zero!!! Види го последното мислење

Нема нови теми Dali spotot ja pravi pesnata podobra?

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

Maestro

55

18175

Ноември 9th, 2010, 11:37 pm

Detal Види го последното мислење

Нема нови теми BILLY ZVER - MACEDONIS

malodevojce

0

1220

Ноември 9th, 2010, 2:41 am

malodevojce Види го последното мислење

Нема нови теми S.T.R. 2

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 7, 8, 9 ]

IvchE

84

26987

Ноември 1st, 2010, 12:09 am

stef4iste Види го последното мислење

Нема нови теми ULICEN RITAM

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

HaRdKn0cK

19

9713

Октомври 16th, 2010, 1:53 pm

Дазан Наопачки Види го последното мислење

Нема нови теми LectoR - sakam hip hop

ivan_mk

0

1260

Септември 17th, 2010, 9:31 am

ivan_mk Види го последното мислење

Нема нови теми LectoR - Ti ke me prasas . Prod. by Skeetara(toksikologija)

ivan_mk

0

1225

Септември 17th, 2010, 9:29 am

ivan_mk Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 268 теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Нови теми Нови теми    Нема нови теми Нема нови теми    Соопштение Важна тема
Нови мислења [ Популрна ] Нови мислења [ Популрна ]    Нема нови мислења [ Популарна ] Нема нови мислења [ Популарна ]    Важно Заклучена
Нови мислења [ Заклучена ] Нови мислења [ Заклучена ]    Нема нови мислења [ Заклчена ] Нема нови мислења [ Заклчена ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап