Сега е точно : Aприл 21st, 2019, 8:52 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 268 теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
Нема нови теми Став: Зашто хип хопот умира?

Snajk1

4

47098

Ноември 11th, 2012, 3:14 am

Anita Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате -= !!!! -- ВАЖНО -- !!!! =-

Mitko

3

5527

Февруари 14th, 2009, 3:37 pm

Mitko Види го последното мислење

Нема нови теми LISTA: MAKEDONSKI RAP GRUPI / MCja / DJi / PRODUKCII

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 21, 22, 23 ]

VOJNIK

227

94903

Aприл 10th, 2013, 3:11 pm

aceklv Види го последното мислење

Теми
Нема нови теми Podzemjeto

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 13, 14, 15 ]

2finga

147

34654

Декември 10th, 2009, 12:49 pm

Pencal Види го последното мислење

Нема нови теми ШТИП ХОП & АГО - ХАРДКОР

Stipjanec12

5

1805

Декември 5th, 2009, 6:52 pm

Ige Види го последното мислење

Нема нови теми Дудо & Кртот - Кафана Демо Албум

Ige

4

1575

Ноември 21st, 2009, 4:27 pm

_SpeciaList_ Види го последното мислење

Нема нови теми Паки (МС)

MC

5

1823

Ноември 14th, 2009, 1:42 pm

Ivan Gravac Види го последното мислење

Нема нови теми KONTRA NAPAD

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

L. Ace

37

12591

Ноември 9th, 2009, 5:53 pm

L. Ace Види го последното мислење

Нема нови теми Подземен Агол

IGOR

0

948

Ноември 7th, 2009, 9:06 pm

IGOR Види го последното мислење

Нема нови теми DNS Ekipa

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 16, 17, 18 ]

Emp

177

36900

Ноември 5th, 2009, 5:23 pm

RaP-RiVaL Види го последното мислење

Нема нови теми Urban Minds деби албум

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

gpoh

16

4739

Октомври 20th, 2009, 11:44 am

Ige Види го последното мислење

Нема нови теми Врчак плагијаторот фатен на дело!

MC

5

2007

Октомври 12th, 2009, 4:07 am

c-sativa Види го последното мислење

Нема нови теми Urban Minds - Manga kako nas

gpoh

0

932

Септември 10th, 2009, 10:19 pm

gpoh Види го последното мислење

Нема нови теми VOJNIK

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

MC

22

7402

Авдуст 27th, 2009, 3:47 am

MC Види го последното мислење

Нема нови теми ProleterijaT

^JASS^

3

1397

Авдуст 22nd, 2009, 3:49 pm

_SpeciaList_ Види го последното мислење

Нема нови теми Koj vi e omilen raper??

mC-fUNk

1

1216

Авдуст 21st, 2009, 4:48 pm

_SpeciaList_ Види го последното мислење

Нема нови теми I.P.

ZigusZagus

3

1806

Авдуст 15th, 2009, 12:50 am

ZigusZagus Види го последното мислење

Нема нови теми PRESLUSAJTE SE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

^ivana^

39

13755

Авдуст 10th, 2009, 7:29 pm

_SpeciaList_ Види го последното мислење

Нема нови теми Ulicen Tim

BigMc

4

3083

Авдуст 6th, 2009, 1:20 am

BigMc Види го последното мислење

Нема нови теми Нова Стрница За ХипХоп

BigMc

5

1903

Авдуст 5th, 2009, 10:33 pm

BigMc Види го последното мислење

Нема нови теми HIP HOP TEZA is BACK

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

mamli

75

21257

Авдуст 3rd, 2009, 2:20 pm

InSuL Види го последното мислење

Нема нови теми Legijata-Faktor L

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

Demonot

50

17859

Авдуст 3rd, 2009, 1:35 pm

InSuL Види го последното мислење

Нема нови теми Да Џака Накот

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 16, 17, 18 ]

Argh

174

36117

Авдуст 3rd, 2009, 1:28 pm

InSuL Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 268 теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Нови теми Нови теми    Нема нови теми Нема нови теми    Соопштение Важна тема
Нови мислења [ Популрна ] Нови мислења [ Популрна ]    Нема нови мислења [ Популарна ] Нема нови мислења [ Популарна ]    Важно Заклучена
Нови мислења [ Заклучена ] Нови мислења [ Заклучена ]    Нема нови мислења [ Заклчена ] Нема нови мислења [ Заклчена ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап