Сега е точно : Јули 20th, 2024, 3:10 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Онлајн Радија - Рап, Хип Хоп
ТемаИспратено: Декември 28th, 2012, 3:01 am 
Отсутен

Регистриран: Декември 28th, 2012, 1:37 am
Мислења: 4
Предлагам тука секој да оставам линкови од каде може да се слуша онлајн.


Јас од наскоро слишам ова радио BLACK SEA. Од 7 часот навечер пуштаат TOP20 за бугарски рап.
LISTEN: http://79.124.67.185:8026/listen.pls
http://facebook.com/radioblacksea --- http://radioblacksea.com/Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап