Сега е точно : Октомври 30th, 2020, 8:56 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 5th, 2009, 5:58 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 27th, 2006, 3:46 pm
Мислења: 253
Локација: skopje
Елвир ЧекичКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2010, 12:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 2nd, 2010, 12:34 pm
Мислења: 20
Локација: Драчево Република
МАК:
АГО
Смилен
Дудо
Револуционерот
Кец
СТРуја
Бомер

СТРАНСКИ:
Big L
KRS One
B-real
Sticky fingaz
Guru
The Notorious B.I.G
Marchello
RA the Rudged man
Afura
Big Pun


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: najdobar vokal
ТемаИспратено: Ноември 11th, 2012, 3:46 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Не дека многу многу се разбирам од ова но мене сите исто ми звучат. Едино не ги разбирам тие од пука козметика и кај Аго не ми се сфиѓа гласот многу му е груб.

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап