Сега е точно : Aприл 28th, 2024, 9:37 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 21st, 2007, 4:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
gale Напиша:
MackO Напиша:
Brat ako eden e takov site se takvi `` no sepak ima isklucoci `` sakam da kazam deka poveketo se takvi samii si baraat rcka barem takvi se u skopjevo a za Drugite gradovi ne znam !!!!!
znaci ako pola raperi duvaat i neznam so se tamu i ja istoto go pravam?

vidi go sto zbori lol hehehe :D :D :D :D :D :D :D ti se citas li be momak !!!!
sto si napisal dzandar i raper ne e isto da zneaes !!!!!! lol hahaha :D :D :D :D kakvi MORONI !!!!!!!!!



Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 23rd, 2007, 3:38 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 31st, 2007, 11:43 am
Мислења: 153
Braka site se pravite ona ova ama ako vi doe policija na vrata togas kutite usrani vo gaki....cajkanite mn me mrazat i mn pati imam ideno vo stanica..ama toa e moja vina i ne go odrekuvam...tuku mene drugi mi bese zborot....mene mn me nerviraat ovie alfite..mn se ufurani ... so da prajs...koa ke vidis alfa frli sve zelezo so imas...ina4e ti se eba mameto...

BG KNELE ... PozdraF


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 9th, 2007, 7:25 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 14th, 2006, 2:37 pm
Мислења: 160
all cops are bastards

_________________
na so ti licam be


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 9th, 2007, 8:52 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
MackO Напиша:
gale Напиша:
MackO Напиша:
Brat ako eden e takov site se takvi `` no sepak ima isklucoci `` sakam da kazam deka poveketo se takvi samii si baraat rcka barem takvi se u skopjevo a za Drugite gradovi ne znam !!!!!
znaci ako pola raperi duvaat i neznam so se tamu i ja istoto go pravam?

vidi go sto zbori lol hehehe :D :D :D :D :D :D :D ti se citas li be momak !!!!
sto si napisal dzandar i raper ne e isto da zneaes !!!!!! lol hahaha :D :D :D :D kakvi MORONI !!!!!!!!!
jas mislam deka site luge se isti i neznam kako mozes da gi delis na raperi, dzandari, rokeri, sabani i ne znam sto, inace poznavam luge koj se nasle vo srpskata turbo folk muzika pa se podobri od pola raperi....ako veke gledame taka.


inace knele nikoj nikogo ne mrazi bez pricina i ne gledam zato bi te mrazele tolku, koe fajde od toa?

_________________
If you feel I disrespected you, good, I meant to!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 4th, 2007, 11:30 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
Jas licno neam nisto protiv police... :) A nekoi se krevaat demek ova ona police... vo gangsta filmovi vlezeni... ne sme America... :)

pozz... peace

PS. MwaH :)

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 5th, 2007, 1:37 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
Policija e ok... Znachi, ne zboram za alfite, za cajkani zboram. Doagjaat i te brkaat ako prajsh galama, ako prajsh gluposti idesh u stanica i sve po tvoja vina... Sea vaka. Da, oni si ja vrshat rabotata, ama ne gi sakam poradi toa shto mesto da rechat: 'Prajte galama, ajde trgnete se.' vikaat: 'Ajde mrsh od tuka da ne ve fatam site, ODMA!' shto me vregja. Isto taka ima dosta seljaci shto se cajkani i onakvi ti serat i si se smeshkaat so kolegata SELJAK za selskite 'finti' koj shto bi trebalo tebe da te povredat, a ustvari, ti si toj shto treba da se smesh na nivnata inteligencija...

btw. U temava moze da se vmetne nesho kao pod tema.

Obezbeduvanjeto u Ohrid (letno vreme) :) SHto mislite za niv?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 15th, 2007, 4:30 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 12th, 2005, 2:38 pm
Мислења: 98
Локација: bitola
abe brakja ednas provaliv vo edna trafika i me fatija dzandarite i znajs kako odi to direk vo stanica malku me istepaja, pa da mu go ebam plemeto jas ne mu zgresiv niv za tie da me tepat, mu zgresiv na gazdata od trafikata pa so ne dojdi toj da se resime:D so ima dzandarite da me tepat i mangupi da mi se prat itn itn . :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

majtap be nikogas ne sum imal nesto so dzandarite a i nesakam da imam dosega e arno fala bogu:D ne sum protiv niv neka si ja brkat rabotata nivna ama ZAKONSKI:P ako si zaebal neso ne ti se tie krivi.. kako velat KO TRAZI KURAC, KURAC I DOBIJE..

Dudo brat za obezbeduvanjeto nemam zborovi tie stvarno se .......... jbg dobro gi zapoznav ova leto ali i LUPUS imat golemo vlijanie vo oh, lugjeto znat pari da prat;)

_________________
Pozdrav do ping pong topceto:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 29th, 2007, 12:20 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
КОј СИ Го Бара...ТОј Ке Си Го Добие =)

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 29th, 2007, 2:02 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 3rd, 2005, 12:56 am
Мислења: 685
Локација: Tetovo-Ajducko maalo
fuck the police my man :))) tia sa krivi za sve be sto ti e kako moze cajkan da mi dojde i da mi rece `sto piete be vino ovde?` a ti nisto ne praes ustvari ama poso nego mu bilo dosadno pa aj ce se pozaebava so decata jebesh gi brat sve mrafke da gi izeda haha

_________________
Genocid-Ulicna Brigada-Tetovo
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society!!!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 13th, 2008, 11:46 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 30th, 2008, 4:39 pm
Мислења: 103
Локација: bitola
abe dzandarite pojketo se korumpirani....sekogas ni gi ebavat filmojte da ne mozis eden grafit salam da nacrtas da se plasis da ne ti dojdi dzandar od nekoja strana.....za to FUCK THE POLICE!!!!!!!!!!!!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 64 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап