Сега е точно : Aприл 29th, 2024, 8:50 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 15th, 2007, 10:37 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
uste od 8mo si imate problemi so policija pa mozam da zamislam so ke bide koga ke porasnete. znam deka zvuzcam ko babami ama taka e i ne se rckaat dzandarite ako nemaat za sto. u eden slucaj mi imaat pomognato mnogu taka da ke kazam pak nit gi mrzam nit gi sakam


_________________
If you feel I disrespected you, good, I meant to!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 18th, 2007, 11:00 am 
Отсутен

Регистриран: Ноември 17th, 2006, 11:09 pm
Мислења: 19
Локација: Strumica
ne znam kakva e situacijata kaj vas ama u Strumica cajkanite nemaat odnesuvanje sum jadel kotek pred mojata devojka zosto nemav licna karta:D a koga se tepaa edni pred stanicata tie se naredija na ogradata i gledaat koj ke tepa:Dma ne se zamaram i taka cesto pijam kafe kaj nih:D

_________________
MC TraksOut


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 18th, 2007, 2:16 pm 
E sea od inat DZANDAR ke stanam :lol: :lol: :lol:
Shala na strana.. Toa Alfite na sekoe me fakaat.. Od pod zemja ke izrasnat da gi ebam.. Ali Alfi i policija ipak ne e skroz isto..
Ima Ok cajkani.. Ali ima i korumpirani goveda.. Toa e.. Sto kur sereme nie za niv koa nema nis oda smenime?.. Ni ja ne gi podnesuem ni dzandarite a kamoli tie Alfite i toa Enteshe so bese pred nif.. Ali SHO KUR?.. Ako na niggerite i tamu OSTALI im smeta policijata.. Nie pa u vakva bedna drzavicka mozeme samo muda da im lizeme zaso nema da smenime niso.. Da ne se sfati pogresno.. MRAZAM POLICIJA.. Ali KOJ KUR? Ako te pipne utepaj go i kraj :lol:


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 18th, 2007, 6:02 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 8th, 2007, 12:49 pm
Мислења: 34
Dobro, kolku godini imate vie? Ke ubivale dzandari, ke tepale... 13? 14? Aj ne go punete forumov so losi komentari.. sto vi e.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 18th, 2007, 6:07 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2006, 12:12 am
Мислења: 1003
Локација: Skopje Grada
ja samo mrzam dzandari so se krijat u grmushki i me fakjaat na radar koga kje ja stisnam malce..... "eh kaj se skri sega ovoj..." inace licno nisto protiv policija nemam sum visel nekolku pati vo stanica ali toa po moja vina.

Pozdrav!
Vojnik Out.

_________________
Hardcore Rap Will Never Die

MC VOJNIK
http://www.myspace.com/mc_vojnik

DNS PRODUKCIJA
http://www.dnsproduction.com
http://www.myspace.com/dolinata

Macedonian Hip Hop Festival
http://www.hiphopfest.com.mk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 18th, 2007, 8:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
JAs neam licno nisto protv dzandarite jesda gi mrazam ama mozat da ti pomognat a najmnogu od se mrazam alfi zasto se goveda i NEKA SI EBAM MAMATA U PICKA zasto podmetnuvaat... na edno dete koe sto ima 14 god mu podmetnale treva dodeka go tresele i go zgazile od mavanje a detevo ne ni znaelo sto e toa !!!!!! i mene me imaat treseno i falese uste rakata u gaki da mi ja pike i da vidi da ne iam neso taka da NEKA BRKAAT RABOTA !!!!! koj gi ebe


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 19th, 2007, 4:18 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Aприл 7th, 2007, 6:34 pm
Мислења: 341
MackO Напиша:
JAs neam licno nisto protv dzandarite jesda gi mrazam ama mozat da ti pomognat a najmnogu od se mrazam alfi zasto se goveda i NEKA SI EBAM MAMATA U PICKA zasto podmetnuvaat... na edno dete koe sto ima 14 god mu podmetnale treva dodeka go tresele i go zgazile od mavanje a detevo ne ni znaelo sto e toa !!!!!! i mene me imaat treseno i falese uste rakata u gaki da mi ja pike i da vidi da ne iam neso taka da NEKA BRKAAT RABOTA !!!!! koj gi ebe


EDEN OSUDUVAJ NE SITE..Zaradi eden so ti napraavil taka ne znaci deka site se takvi, a ako saka dzandar da te zeme vstanica kje ti najdi racka sigurno

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 20th, 2007, 8:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
KikoMC Напиша:
MackO Напиша:
JAs neam licno nisto protv dzandarite jesda gi mrazam ama mozat da ti pomognat a najmnogu od se mrazam alfi zasto se goveda i NEKA SI EBAM MAMATA U PICKA zasto podmetnuvaat... na edno dete koe sto ima 14 god mu podmetnale treva dodeka go tresele i go zgazile od mavanje a detevo ne ni znaelo sto e toa !!!!!! i mene me imaat treseno i falese uste rakata u gaki da mi ja pike i da vidi da ne iam neso taka da NEKA BRKAAT RABOTA !!!!! koj gi ebe


EDEN OSUDUVAJ NE SITE..Zaradi eden so ti napraavil taka ne znaci deka site se takvi, a ako saka dzandar da te zeme vstanica kje ti najdi racka sigurno

Brat ako eden e takov site se takvi `` no sepak ima isklucoci `` sakam da kazam deka poveketo se takvi samii si baraat rcka barem takvi se u skopjevo a za Drugite gradovi ne znam !!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 21st, 2007, 1:03 am 
Отсутен

Регистриран: Ноември 17th, 2006, 11:09 pm
Мислења: 19
Локација: Strumica
strumicki cajkani=pedari:D:D:D

_________________
MC TraksOut


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 21st, 2007, 3:51 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
MackO Напиша:
Brat ako eden e takov site se takvi `` no sepak ima isklucoci `` sakam da kazam deka poveketo se takvi samii si baraat rcka barem takvi se u skopjevo a za Drugite gradovi ne znam !!!!!
znaci ako pola raperi duvaat i neznam so se tamu i ja istoto go pravam?

_________________
If you feel I disrespected you, good, I meant to!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 68 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап