Сега е точно : Aприл 27th, 2024, 6:05 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 25th, 2006, 11:27 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Не ми ја кревај цената.Поцрвенав. :oops: :) И јас го познавам дудо..Ретарда е малку..( Тро појќе , али за другар закон е ! ) Имавме некој несогласувања, али све решивме..Тогаш беше во лоша состојба..РЕтардиран :D


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 13th, 2006, 9:32 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 9th, 2006, 9:12 pm
Мислења: 239
Локација: Shtip
Dudo_Kozle Напиша:
Ja se znam so rap rival i mozam da kazam deka on e edinstveno dete sho bi mozelo da bide drugar sho ja go poznavam. Ustvari on i ushte eden :)

jas sum toj neli? :lol:
abe kakvo drugarstvo retko koj e videl fajde od drugarot,ke ti pomogne denes,utre treba duplo da mu vratis,i ke mu vratam ,ama ako veli deka ne e potrebno,
se pamtat,samo losite raboti,i koga ke se skaras,toj te potsetuva na niv,gi pamti iako ti si gi zaboravil,a ti na nego mu gi spomnis dobrite raboti storeni za nego toj gi zaboravil
peace

_________________
www.myspace.com/themcmassacre


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 14th, 2006, 4:19 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
da si ebes me rasplace :P
imas pravo poznato mi e ova gleam so pocustvuval kako e da te zaebe "drugar"

_________________
If you feel I disrespected you, good, I meant to!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 14th, 2006, 11:07 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 9th, 2006, 9:12 pm
Мислења: 239
Локација: Shtip
haha , easy boy

_________________
www.myspace.com/themcmassacre


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: хеј
ТемаИспратено: Авдуст 24th, 2006, 11:18 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 29th, 2006, 11:54 pm
Мислења: 138
Локација: Скопје,Аеродром
Значи,вака - малце закаснив со пишувањето,ама еве и ја нешо да напишам пошто ми се има случено нешто гадно - БЕВ ПРЕДАДЕНА ОД ДРУШТВОТО....На никој не му го посакувам тоа,многу е гадно.....Ама ете - пак продолжив да чекорам со крената глава,брзо и сигурно.Ама,знам дека никогаш веќе нема да можам да верувам на луѓето околу мене како порано.Се сменив.Тоа што се случи ме смени.
Другар според мене е оној што тотално те разбира,лојален ти е и те почитува без оглед на тоа што мислат и зборуваат другите за тебе.
Секогаш е со тебе и не те издава во нејтешките моменти,те цени и ти помага колку што може и не може.......... 8) ........За жал,ретки се оние кои се вистински другари и кои глава вени за тебе.......Тешко во овој свет,каде НАЈГОЛЕМИТЕ ДРУГАРИ ТИ СТАНУВААТ НАЈГОЛЕМИ РИВАЛИ!
Поздрав и По4ит на сите :?

_________________
Master of Ceremony is da one who presents da darkest side of his soul by supporting Radically Agressive Policies!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: хеј
ТемаИспратено: Авдуст 25th, 2006, 8:29 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
РазбојничкиАнгел Напиша:
Значи,вака - малце закаснив со пишувањето,ама еве и ја нешо да напишам пошто ми се има случено нешто гадно - БЕВ ПРЕДАДЕНА ОД ДРУШТВОТО....На никој не му го посакувам тоа,многу е гадно.....Ама ете - пак продолжив да чекорам со крената глава,брзо и сигурно.Ама,знам дека никогаш веќе нема да можам да верувам на луѓето околу мене како порано.Се сменив.Тоа што се случи ме смени.
Другар според мене е оној што тотално те разбира,лојален ти е и те почитува без оглед на тоа што мислат и зборуваат другите за тебе.
Секогаш е со тебе и не те издава во нејтешките моменти,те цени и ти помага колку што може и не може
.......... 8) ........За жал,ретки се оние кои се вистински другари и кои глава вени за тебе.......Тешко во овој свет,каде НАЈГОЛЕМИТЕ ДРУГАРИ ТИ СТАНУВААТ НАЈГОЛЕМИ РИВАЛИ!
Поздрав и По4ит на сите :?

E ZA OVA SI U PRAVO DA ZNAES I JA TAKA SI MISLAM..........


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: хеј
ТемаИспратено: Авдуст 25th, 2006, 10:01 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 29th, 2006, 11:54 pm
Мислења: 138
Локација: Скопје,Аеродром
Фала за подршката Мако.Иначе,ја само ја презентирав вистината.....како што е.

Поздрав и По4ит од Разбојничкиот Ангел

_________________
Master of Ceremony is da one who presents da darkest side of his soul by supporting Radically Agressive Policies!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: хеј
ТемаИспратено: Авдуст 26th, 2006, 6:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
РазбојничкиАнгел Напиша:
Фала за подршката Мако.Иначе,ја само ја презентирав вистината.....како што е.

Поздрав и По4ит од Разбојничкиот Ангел

NISO TOA SI E TOA I TOA E VISTINATA
P.S ME SUM MAKO TUKU MACKO NEMA VEZE :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 30th, 2006, 6:28 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 6th, 2006, 9:40 pm
Мислења: 26
i jas kasnam so pisejneto.i to mn ama ako.epa vaka:mene me imat pojke od zaebano ako treba nekoj da prasate za to ete sum jas.sekoj gleda kolku pojke da te zaebi i so poubo.ne velam deka site se takvi ama pojketo.ke licemeri,ke mi se lizi mene a od zad grb se i sesto za mene.eha kolku pr imam ama aj.ima vistinski drugar.na pr jas i drugarkami sme epten slicni vo karakterot.ista muzika slusame,isti mislenja delime,na istite mesta odime.....i se zaedno prajme.ok sega ne sekogas ama pojketo od vremeto.ima vistinski drugari ama mn retko.tesko e da se najdi vistinski drugar a lesno da se izgubi

_________________
NOTHING PERSONAL,JUST BIZNIS.....


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 22nd, 2008, 10:57 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
(i jas kasnam so postov pa so?! :D:D:D ) drugar e onoj koj ke ofka dodeka tebe te boli... 8)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 77 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап