Сега е точно : Октомври 30th, 2020, 10:29 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 10th, 2009, 5:46 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 4th, 2008, 12:42 pm
Мислења: 52
Локација: Битола, Ремо...
A.S. Напиша:
z00mac Напиша:
Книга.... Ог Мандино - Најголемиот Трговец На Светот.... :D


ШАЈЛОК Е НАЈГОЛЕМИОТ ТРГОВЕЦ НА СВЕТОТ :D :D :D

и бај д веј јас би ви ги препорачал сите книги од серијалот ХАРИ ПОТЕР :) , може малце ви звучи децко, ама верувајте ми, после 3-от дел книгите се стварно хардкор :D

и Гоподарот на Прстените вреди да се прочита (мислам на целиот серијал, има вкупно 3 книги)

моментално ја почнав тарас буљба, ама ме мрзи да и посветам време :D

ЧИТАЈТЕ КНИГИ!!!И Јас Ви Ги Препорачвам Сите Книги Од Ог Мандино.... Преработува Не Знам Колку Теми, Кој Влијаат На Животот... И Кој Ви Би Се Нашле Во Текот На Животот... Дава Совети Кој И Ден Денес Мене Ми Помогнале Околу Некој Ствари... Поздрав Од Битола
ТhaKid


_________________
Think Twice Before Ya' Post Comment!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 16th, 2009, 4:48 pm 
Отсутен
Баниран

Регистриран: Декември 24th, 2008, 11:20 pm
Мислења: 87
кацни поорасни е мој предлог за месец јануар ТЕпа книгава УпМ !!!!!!!!!!!!!!

_________________
КОРИСНИКОТ Е БАНИРАН


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Knigi, vashi predlozi i posledno pro4itani knigi
ТемаИспратено: Ноември 11th, 2012, 3:34 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Книги немам читано од средно па ни тогаш не ги читав ама битно си купувам од време на време по некоја со надеж дека ќе почнам да читам. :) Последна купена ми е азбучните убијства од Агата Кристи на кратката содржина делува интересна но сега колку е интересна немам појма. :)

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап