Сега е точно : Октомври 30th, 2020, 10:26 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2010, 11:49 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 2nd, 2010, 12:34 pm
Мислења: 20
Локација: Драчево Република
http://www.southparkstudios.com/

еве тука можеш да ги глеаш сите епизоди и има епизоди кај што кени нема да умре.Во старите епизоди повеќе умира у новите реткого глеам да умира.Ама за серијата неам зборови.Најбољи е.Ги иам 12 и 13 сезона.Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: South Park
ТемаИспратено: Aприл 6th, 2010, 2:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
14та сезона - 3та епизода. Лудило :D

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 6 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап