Сега е точно : Јули 9th, 2020, 12:33 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: ПОМОШ!....
ТемаИспратено: Јули 17th, 2009, 1:41 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 16th, 2009, 8:15 pm
Мислења: 3
Здраво јас сум нов овде и би сакал да направам некоја песничка но ми треба некој рапер,немора да е многу добар но доволно добар да ме научи да рецитирам (јас знам да рецитирам но не баш ) па би замолил некој да ми помогне би му бил многу благодарен а и имам неколку демо снимки па би можеле да ги слушнете и да ми кажете дали има иднина во рапот за мене....фала ви
Peace!


mail: [email protected]Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ПОМОШ!....
ТемаИспратено: Јули 24th, 2009, 1:27 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
баче, си го утнал форумот нема такви ствари овде, тука сме да се дружиме :)
иначе никој не фатил отпочетак флоу на инструментал


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ПОМОШ!....
ТемаИспратено: Јули 27th, 2009, 12:24 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 16th, 2009, 8:15 pm
Мислења: 3
Код:
КИРИЛИЦА И ЧИТАЈТЕ ПРАВИЛА!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап