Сега е точно : Октомври 30th, 2020, 9:41 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Јули 30th, 2010, 1:44 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
неубаа работа, се запоставуе форумчево некако...дајте нова мак-рапоина, креирате ли нешто, галамите ли? софија манева галами, ние така дремеме ко износени чарапи...да го ебам :evil:


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Јули 30th, 2010, 2:01 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
шо ја ебеш, нека галами :)
ае наредниов месец ваљда поплоден ќе биде за рапче, штом се скува- иде на форум.
Кај тебе сатива како е?
Беше ли некој Охрид на Саф и Легијата?
пс. ако сјебуваме тема, неам ништо против да се сјебе токму оваа :P


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Јули 30th, 2010, 2:24 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
башка, толку коментари у задње време оставив, а се ми се чини дека не мрднав од проколнатиов број 874. Или трипам како последица на Lost, или форумов стонира.. едно е тачно


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Јули 30th, 2010, 12:41 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Па, нема никој - повремено бришам глупости и така. Рап, испишан е, инструменталите спремни, уште некој финеси фалат и ќе биди. А има нешто ново во Текстови од мене, ќе провериш :) Ти добар си?

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Јули 30th, 2010, 12:42 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
dzole Напиша:
башка, толку коментари у задње време оставив, а се ми се чини дека не мрднав од проколнатиов број 874. Или трипам како последица на Lost, или форумов стонира.. едно е тачноТи стонира филмот тебе. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Јули 30th, 2010, 4:47 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
dzole Напиша:
шо ја ебеш, нека галами :)
ае наредниов месец ваљда поплоден ќе биде за рапче, штом се скува- иде на форум.
Кај тебе сатива како е?
Беше ли некој Охрид на Саф и Легијата?
пс. ако сјебуваме тема, неам ништо против да се сјебе токму оваа :P

не ја ебам брат, ќе закачам нешто 8) 30 години се дочував ни дрога ни болест, сеа ли глупост да напраам...си клецкам на сигурно ја :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
на легија и саф не бев, немав можност (управа педери!!!)
а за темава - ЈЕБЕМ! без размислуење :twisted: :twisted:
@ Ривал - одма одам у Текстови, очекуам добро кењање, у спротивно те дисам бе ич... :mrgreen:
значи ко шо сФатив од муабетиве, август, ивенчуали септембар да чекам ново а? ок, и ја некако се темпирам за тогаш, па да се поставиме и ние на пазарот, да видиме до кај ни е стоката :lol: :lol:
респекта екипо, одам у Текстови
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Јули 31st, 2010, 9:33 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Па така некако би требало да испадни. :) ај па ако испадни нова нумера кај тебе, извести не. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Авдуст 1st, 2010, 2:18 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
RaP-RiVaL Напиша:
Па така некако би требало да испадни. :) ај па ако испадни нова нумера кај тебе, извести не. :)
ќе ставам утре линкови у Текстови имам 2-3 новки.
респекта!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Авдуст 3rd, 2010, 8:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Еј здраво момци, можи да се запознајме? :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Авдуст 4th, 2010, 12:04 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
И ти ни недостигаш. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап