Сега е точно : Октомври 30th, 2020, 10:20 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Фејсбук - рецепт за моронизам и дружба
ТемаИспратено: Aприл 8th, 2010, 7:30 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Имате ли фејсбук виеаам, па ќе дискутираме после ( ако има со кој да се дискутира више на форумов муеаам ) ? :)Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Фејсбук - рецепт за моронизам и дружба
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2010, 3:25 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Ја Иам бе џОле :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Фејсбук - рецепт за моронизам и дружба
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2010, 3:35 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
пер да ти еам, што има да ти еам, ова она да ти еам .. Се изнаеба бе нортон. :)
за џаболебарски активности и денгубење интересна работа е фејсбук и го користам.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Фејсбук - рецепт за моронизам и дружба
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2010, 7:14 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Ige Напиша:
Ја Иам бе џОле :D :D :D


осеќаш умствен дефицит пер?
да, за тепање време е фино, прелистуваш слики од млади дроци кои пропагираат плочки по вециња, напрчена уста со херпес и шушкавец-бижутерија :)
ај сфаќам, машката природа учи на гледање женски атрибути, сфаќам и седење по малце на фб, али по цел ден да пишуеш глупости по тоа грдиот демек Ѕид,шо нема ни Ѕ од Ѕид, придружување кон групи од типот ,,Да се собереме 189 000, Митра ќе се омажи за мене,, и слично? Боље мирцот да се врати у шема, иако не бев долго дел од тој период кога беа сите по мирц, али сто пати е боље од фејсбук.Седиш у школо,си праиш дубари у глава,и ти доаѓа другарица, ти вика ај да се сликаме за на фејсбук.. оревокршач пер :)
а, и ова во последно време што го запазувам често кај другарчињава по фејсбук, Оделе двајца, едниот низок другиот исто учи у Коце Металец.Која смисла за хумор,мајке му ..
Оделе двајца накај школо, едниот плав а ти си морон боље е
пс. Поздрав и благодарам за луѓето кои ја спонзорираа мојата ситна инспирација : Манекенката Јуле и :

Слика
(сликава ми беше пратена денес од страствено амбициозен фејсбук пионер :) )

пс2. не дека се замарам со фејсбук, туку сакам да го размрдаме форумов малце :wink:
мва


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Фејсбук - рецепт за моронизам и дружба
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2010, 7:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Глеаш дека да не беше фб никад немаше да ја видиш Јуле :D :D :D И пер...не тепам толку време за да иам дефицит пер..онака..дремкам да ѕирнам нешо и се гасам..мсн појше посетувам...Живот на фб е за ноулајфери а ги има такви.али веруј не сум таков..!!! :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Фејсбук - рецепт за моронизам и дружба
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2010, 7:24 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
веруем пер :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Фејсбук - рецепт за моронизам и дружба
ТемаИспратено: Maј 1st, 2010, 6:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
А на Hi5 се сеќавате ли??? :D Иначе мирцот за некој се уште е во мода, еве ко на пример за мене. :D Ете и сега дремам таму и демек квиз решавам. :? Иначе имам и тоа чудо фејсбук и се мислам дали да го бришам или да го оставам. :? :)

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Фејсбук - рецепт за моронизам и дружба
ТемаИспратено: Maј 2nd, 2010, 1:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
срање е... имам и го користам се помалку... ништо убаво не видов во тоа и ништо корисно во животот.. и така... ваљда ќе го бришам набрзо и то :)

поздрав :)

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Фејсбук - рецепт за моронизам и дружба
ТемаИспратено: Maј 2nd, 2010, 6:47 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
на кој му текнало да пише, Астралот :)
мислев на печалба си :|


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап