Сега е точно : Октомври 22nd, 2020, 8:21 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Што Највисе Пијат Раперите!!!!!????
ТемаИспратено: Maј 23rd, 2006, 1:24 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 13th, 2005, 11:23 pm
Мислења: 500
Локација: United States Of Trnodol
Еве овде секој мозе да го остави своето мислење за тоа кој со Пие???Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 23rd, 2006, 11:02 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 5th, 2005, 2:34 pm
Мислења: 237
ha dva o


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 24th, 2006, 9:12 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 3rd, 2004, 2:53 pm
Мислења: 328
Локација: KozleCREW
Kavadarka!

_________________
www.myspace.com/dllabokatraga


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 24th, 2006, 10:48 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Од пиво Кенбах , Битолско и ретко Крали Марко. ( За кило и пол зборам :) ) Од вино Бургундец ( најмногу ) - Ретко Ризлинг и др. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 28th, 2006, 12:13 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
Se slozuvam so gjoc... 8)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 29th, 2006, 8:31 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 7th, 2005, 7:55 pm
Мислења: 79
Локација: Bitola/Underground
Tequila

_________________
Чурук кучиња тие птичарите ги фрлаш а ич не летат


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 30th, 2006, 1:19 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 13th, 2005, 11:23 pm
Мислења: 500
Локација: United States Of Trnodol
ej i ja mislam viNO


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 31st, 2006, 6:17 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 13th, 2005, 6:13 am
Мислења: 218
Локација: prilep
секогаш пијам пиво и то само скопско оти од другите пива ме боли глава :lol:

_________________
..::wE aRe aLL bLaCk wHeN tHe LiGhtS cOmE OuT::..
..::HIP-HOP Is nOtHiNg bUt yOuR HeArT BeAt ::..
killah_babe-Andrijana-Nana


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 31st, 2006, 9:41 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
na the monkeys Напиша:
секогаш пијам пиво и то само скопско оти од другите пива ме боли глава :lol:


од Крали Марко те боли глава? Абе ти каква прилепчанка си? :roll: :)

За мене Кока-Кола, Газоза, Редбул, Нескафе, Турско, Скопско, Бекс голд... и некои други ствари...ај


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 1st, 2006, 2:34 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 28th, 2006, 7:09 pm
Мислења: 1127
Локација: Kozle
VODA be...najbolji i najvishe gasi zed :lol:

_________________
Language is fatal!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап