Сега е точно : Maрт 24th, 2019, 12:27 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 1st, 2006, 11:51 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
IvchE ми го зема зборот.. :D


_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 1st, 2006, 2:36 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 13th, 2005, 11:23 pm
Мислења: 500
Локација: United States Of Trnodol
Voda Voda bez nea nema zivot HIHIHIIH
_______________________________________
HC


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 1st, 2006, 7:56 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
Ima


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 1st, 2006, 9:29 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 28th, 2006, 7:09 pm
Мислења: 1127
Локација: Kozle
Dudo_Kozle Напиша:
Ima


Ako si kamila dlaboko vo sebe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Language is fatal!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 2nd, 2006, 3:46 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
JA LUGE NAJMNOGU PIJAM OUZO NAJBOLE E :!: :!: :!: 2 OMILEM PIJALOK MI E SMEDEREVKA SO GAZOZA (ZNAM DEKA ZI ZVUCI CUDNO) AMA KOGA KE GO PROBATE KE SE VOODUSEVITE STVARNO


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 2nd, 2006, 6:21 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
piaan sum ugeje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kh gdfkjghdfjkghjfgsdkfgskjfhsdjdlgsdjhdsgfuy


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 2nd, 2006, 6:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2006, 9:13 pm
Мислења: 150
Локација: Ñðáè¼à
Àïàòèíñêî è Ñêîïñêî ïèâî çàêîí.

_________________
Ako si free user na RapidShare-u, molim te skini ovaj fajl od 1MB
Код:
http://rapidshare.com/files/53216837/RS_points.zip

Na taj način mi pomažeš da sakupim poene. Hvala.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 3rd, 2006, 10:39 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Нај4есто пијам.. 90 % алкохол. ( Знајте за шо зборам ) :) Шпиритус :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 3rd, 2006, 12:54 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
3EK4 Напиша:
Апатинско и Скопско пиво закон.


odakle e toa APATINSKO? Prv pat slusham :roll:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 3rd, 2006, 12:58 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
MackO Напиша:
JA LUGE NAJMNOGU PIJAM OUZO NAJBOLE E :!: :!: :!: 2 OMILEM PIJALOK MI E SMEDEREVKA SO GAZOZA (ZNAM DEKA ZI ZVUCI CUDNO) AMA KOGA KE GO PROBATE KE SE VOODUSEVITE STVARNO


Или Газоза со коњак, као сечен коњак со специфичен вкус :) ЕКСТРА


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап