Сега е точно : Октомври 30th, 2020, 9:53 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Ми треба огромна помош од вас!
ТемаИспратено: Јули 7th, 2011, 9:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 31st, 2011, 12:50 pm
Мислења: 4
Локација: Dallas, Texas
Епа вака не најдов тема соодветна односно off topic и морав тука да ставам... мислам дека не сум на правилното место но... сепак ми треба помош.... тоа е следново
Да испратите SMS на Бројот 141214 со содржина GR 01 и да гласате за моите другари фала однапред!
Пратете го на приателите и ставете го на други форуми ова многу ке ми помогне! ФАЛА УШТЕ ЕДНАШ!


_________________
СликаСлика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап