Сега е точно : Февруари 25th, 2021, 4:32 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: ристо бомбата
ТемаИспратено: Aприл 9th, 2009, 2:43 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 23rd, 2009, 3:29 am
Мислења: 34
Локација: gradot na poroci
смешно човече смешно.... :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Zk5wkAle ... 18&index=4 музика

http://www.youtube.com/watch?v=XxA1-iYS ... 18&index=1 жаклина


_________________
potpis data pijam voda


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 10th, 2009, 3:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Абе дрма рики... :lol: :lol: :lol: :lol: ЖАКЛИНА :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 12th, 2009, 1:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
(Смокооот се мота оклу мота слива)
дечки знајте темава е за смеа нели дефенитивно
л0л
хахахахаха
секоа цест за тема брат
поззззз.......од
НЕГОТИНО ГРАДА...

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 14th, 2009, 11:15 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 23rd, 2009, 3:29 am
Мислења: 34
Локација: gradot na poroci
јестеееее....ама брат пази и кој old school рецитал го има...хаос :lol: :lol:

_________________
potpis data pijam voda


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 11th, 2009, 3:13 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 2nd, 2009, 8:54 pm
Мислења: 20
Локација: Гостивар
аххахахаха рока фацата рокаааа

_________________
Речите и не на дрогата .
Say no to drugs .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 11th, 2009, 3:13 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 2nd, 2009, 8:54 pm
Мислења: 20
Локација: Гостивар
аххахахаха рока фацата рокаааа

_________________
Речите и не на дрогата .
Say no to drugs .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 13th, 2009, 3:56 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 3rd, 2005, 12:56 am
Мислења: 685
Локација: Tetovo-Ajducko maalo
ова преминуе од смешно у трагедија... ахахахахахахахахахахахаха

_________________
Genocid-Ulicna Brigada-Tetovo
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society!!!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re:
ТемаИспратено: Авдуст 19th, 2009, 3:05 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
MURGOski Напиша:
јестеееее....ама брат пази и кој old school рецитал го има...хаос :lol: :lol:

абе old school шо да ти кажам
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
добар виц иначе
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап