Сега е точно : Jaнуари 24th, 2019, 12:14 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 12th, 2009, 7:52 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Слика

Поздрав :)


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Вицови
ТемаИспратено: Јули 20th, 2009, 2:40 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Му рекол Тарзан на некој човек дека знае да збори со животните, и човеков му рекол:
- Ај збори со мачката!
Тарзан по некое време му рекол:
- Вчера си ја фрлил од 2ри спрат!
Човеков вика го погоди на среќа, ај со кучето збори!
Збори, збори и му вика нема јадено 5 дена и вчера си го тепал и овој уште не верувал и Тарзан вика:
- Ај ќе одам да зборам со козата.
Човекот одма изреагирал:
- Немој, немој, не иди, ороспија е многу лаже!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Вицови
ТемаИспратено: Јули 20th, 2009, 2:47 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Во еден дуел гостуваат Ахмети и Тадиќ. Ама доаѓа до мнооогу жестока расправија и Ахмети му вика:
- Јебем ти оца у пичку.
Тадиќ:
- Ваљда мислиш на матер.
Ахмети:
- И њега.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Вицови
ТемаИспратено: Јули 20th, 2009, 2:31 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Оди Никола Груевски во познат локал, седнува со своите телохранители на едно од сепарињата, доаѓа келнерот и ги прашува што ќе се напијат. Премиерот му вика : Ти седни те молам.. Келнерчево си седнува, а телохранителите го стануваат и му викаат: Три средни идиоте!!!

Две деца прават муабет:
- Сега знам зошто штрковите одат на југ!
- Зошто?
- Па зошто и црнците сакаат да имаат децa

За кого се вели дека е бисексуалец!?
- Оној што би, ама не може.

...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Кога си сам(а) никој не може да те остави!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Вицови
ТемаИспратено: Авдуст 15th, 2009, 2:05 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 2nd, 2009, 8:54 pm
Мислења: 20
Локација: Гостивар
Како да препознаете човекојадци ?
-Пцујат : Да ти ја јадам мајкати
:D :D

_________________
Речите и не на дрогата .
Say no to drugs .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Вицови
ТемаИспратено: Aприл 13th, 2010, 4:56 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 12th, 2010, 10:06 pm
Мислења: 9
Pacient:Doktore imate nesto protiv kaslanje?
Doktor:Ne,ne,slobodno kaslajte...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Вицови
ТемаИспратено: Aприл 13th, 2010, 4:58 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 12th, 2010, 10:06 pm
Мислења: 9
dzandar reshava krstozbor...
na poleto pisuva VIDI FOTOS
dzandarot pisuva:G L E D A M


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Вицови
ТемаИспратено: Aприл 13th, 2010, 5:00 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 12th, 2010, 10:06 pm
Мислења: 9
Двајца полицајци гледале фудбал на телевизија. И едниот му вика на другиот : ееееее ... да не беше Никола Тесла сега фудбал ке гледавме во темница!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Вицови
ТемаИспратено: Jуни 14th, 2010, 4:07 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Полицаец сопира автомобил на улица и прашува: - Кој е во автомобилот? - Жан Клод Ван Дам. - Ајде надвор сите четворица!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Кога си сам(а) никој не може да те остави!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Вицови
ТемаИспратено: Jуни 14th, 2010, 5:00 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Кога на едното јајце ќе закачиш тег од 1 кг. на другото тег од 5 кг. а на алатчето тег од 10кг. Кој орган прв ќе откаже? - Гласните жици.

Плавуша си купила вибратор, го вклучува и вибраторот почнува да се тресе, а плавушата му вика: - Што се тресес и мене ми е прв пат.

Како педер вади кондом? - Прди.

Хитлер дошол во концентрациониот логор и почнал сите да ги строи за да ги убива. Кога стигнал до едно мало девојче, тоа му рекло: - Хитлер, јас имам една желба. - Ајде кажи само побрзо. - Сакам да живеам подолго. Хитлер размислил и и рекол: - Добро оди на крајот од редот.

Паметниот попушта, затоа будалите владеат со светот.

Која е најдобра болест? - Склероза. Не боли, а и секој ден слушаш по нешто ново.

Две јагниња водат филозовски муабети: - Веруваш ти во живот после Ѓурѓовден?

Како сообраќаец ја намалува гужвата на раскрсница? - Оди на пауза!

Излегол орелот пијан од кафана, застанал на врв од карпа и ги раширил крилјата. По неколку секунди ги спуштил и рекол: - Ма ќе си одам пеш дома.

Дење лае ноќе плива? На баба ти -вилицата.

Ај доста се, ако некои се повторуваат пак прочитајте ги :P :lol: :lol: :lol:

_________________
Кога си сам(а) никој не може да те остави!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап