Сега е точно : Jaнуари 28th, 2021, 1:16 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2009, 11:56 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Lidija***Xepiii Напиша:
ааааааааааааааахахахах абе оти вака ми прајте ... се мочнаФ од смеење ... ахахаха :D:D:D оооооф лелеее
аиеухаеиухаеиухеаиуаехиаеух ... :D:D:D:D:D .... и ја трчи трчи трчи по неа ... ухахуахуаху:D:D:D оМФг//..


Воздржи се наредниот пат :))) или прво иди во ВЦ, па влези во Забава - Fun :lol:


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 17th, 2009, 5:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
aaaa не знам јас таму :D само знам дека сликичкава е многу јака хухуухухух :D
aјде поздраВ:D

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 17th, 2009, 11:23 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Lidija***Xepiii Напиша:
aaaa не знам јас таму :D само знам дека сликичкава е многу јака хухуухухух :D
aјде поздраВ:D


Која слика?

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 21st, 2009, 1:30 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
ииии ... леле .. мала ама сепак голема грешка во постингот :oops: :oops: :oops: :oops: .. хахахах :D грешка бе ... требаше то да оди кај друг топик..
леле колку сум изгубена :? .. оф леле .. се надевам дека мојата грешка т.е. глупост не ви пречи .. можи само да ве насмеј..
хахаха ... ај за друуг пат.. поке ке пазам кај пишам шо пишам ..
ај позз:D :lol: :oops:


п.с. ако можи да го избришат тој коментар оти навистина ко ке го видам поцрвенувам :D:D резил...

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 21st, 2009, 1:32 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Lidija***Xepiii Напиша:
ииии ... леле .. мала ама сепак голема грешка во постингот :oops: :oops: :oops: :oops: .. хахахах :D грешка бе ... требаше то да оди кај друг топик..
леле колку сум изгубена :? .. оф леле .. се надевам дека мојата грешка т.е. глупост не ви пречи .. можи само да ве насмеј..
хахаха ... ај за друуг пат.. поке ке пазам кај пишам шо пишам ..
ај позз:D :lol: :oops:


п.с. ако можи да го избришат тој коментар оти навистина ко ке го видам поцрвенувам :D:D резил...


Коментаров оди во весник на насловна страна. Пријатно ;)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 21st, 2009, 6:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
ииии леле не ... озбилна сум :D нека го избришат то оти .. не знам .. :D страм ме фаќа ... :oops: :oops:
и ај доста беше од мене ке ми викат пак дека бегам од темата :D
ај поздрав... :oops: :lol:

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Е ај разберете го де...
ТемаИспратено: Јули 20th, 2009, 2:28 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Тиги кажи ми дали го расшлапа на крај кога ти ја поткачи камерата ? :)

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап