Сега е точно : Jaнуари 19th, 2021, 1:42 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2008, 11:42 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Иначе тоа е на tiggaz братучед од Србија и све се разбира! :D


_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2008, 8:43 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
svetlinata Напиша:
ehehhehehe ama na kraj detevo pokazi karate vestina.hehehe:lol: :lol:

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 6th, 2008, 12:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Dusicka.... :D :D :D

Videte gi klipcinjava ne se nesto posebno ali bivaat da se vidat :wink: :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Y-ykryHs ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=RSDshXPW ... re=related

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 6th, 2008, 11:04 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Еве ви еден спот што би припаѓал на оваа тема :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FQt-h753jHI&feature=related[/youtube]

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 6th, 2008, 11:38 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Ken lii tulibu dibu douchoo..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ovaa ne e u red ccccc

eve uste eden takov spot samo prevodot malko go utnale :)

http://www.youtube.com/watch?v=DtRG52vDKXY

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 7th, 2008, 12:27 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Аууу евергрин песна од Бугарија.
Класика е.
Браво.

А ја знаеш оваа: Искам да сам хубава, најхубава од всичко на света :P

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 28th, 2008, 9:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Зар има таква песна???
обично тоа го користат за добро утро али да има таква песна :shock: ..... премногу напреднале тоа не е добро :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (се шалам) :D :D :D

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Е ај разберете го де...
ТемаИспратено: Ноември 29th, 2008, 3:21 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
_SpeciaList_ Напиша:
http://www.youtube.com/watch?v=gpolhN_C8xg

:) :) :) :) :lol: :lol: :lol:

срценце бе оно па срам му е....дури жал ме фана овој зорле го тера да зборуе :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Е ај разберете го де...
ТемаИспратено: Ноември 30th, 2008, 11:08 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
_SpeciaList_ Напиша:
http://www.youtube.com/watch?v=gpolhN_C8xg

:) :) :) :) :lol: :lol: :lol:


Ја пасо кравата......Греота бе детето...убаво си ја пасело кравата сеа вие го заебавате ... :) :)
Али на крај карате вештини шо покажуе тоа стварно за смеење... :lol: :lol: :lol:

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2009, 6:41 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
ааааааааааааааахахахах абе оти вака ми прајте ... се мочнаФ од смеење ... ахахаха :D:D:D оооооф лелеее
аиеухаеиухаеиухеаиуаехиаеух ... :D:D:D:D:D .... и ја трчи трчи трчи по неа ... ухахуахуаху:D:D:D оМФг//..

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап