Сега е точно : Jaнуари 27th, 2021, 11:51 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: chuck noris
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 12:52 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Одите на google.com, внесете "find Chuck Norris" (само без наводниците) и потоа клик на "I’m Feeling Lucky" копчето i citajte ja recenicata sto ke vi se pojavi :)Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 12:55 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
druga rabota za so google e toa so mozete najcovecki da go prasate kolku e saat sea u skopje :lol: :lol:
pisete : what time is it in skopje :)
pozz


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: chuck noris
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 2:03 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
dzole Напиша:
Одите на google.com, внесете "find Chuck Norris" (само без наводниците) и потоа клик на "I’m Feeling Lucky" копчето i citajte ja recenicata sto ke vi se pojavi :)


Google won't search for Chuck Norris because it knows you don't find Chuck Norris, he finds you.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 3:08 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Mous Popular Cuck Norris Facts!


1.If you have five dollars and Chuck Norris has five dollars, Chuck Norris has more money than you.
2.There is no 'ctrl' button on Chuck Norris's computer. Chuck Norris is always in control.
3. Apple pays Chuck Norris 99 cents every time he listens to a song.
4.Chuck Norris can sneeze with his eyes open.
5.Chuck Norris can eat just one Lay's potato chip.
6.Chuck Norris is suing Myspace for taking the name of what he calls everything around you.
7.Chuck Norris destroyed the periodic table, because he only recognizes the element of surprise.
8.Chuck Norris can kill two stones with one bird.

и уште мн други...интересни се.. :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 10:57 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
dzole Напиша:
druga rabota za so google e toa so mozete najcovecki da go prasate kolku e saat sea u skopje :lol: :lol:
pisete : what time is it in skopje :)
pozz


Per, znaesh li se kakvi zaebancii ima na google? :) Pobaraj po net, kje se iznenadish.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 1:36 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
THE_LADY_D Напиша:
Mous Popular Cuck Norris Facts!


1.If you have five dollars and Chuck Norris has five dollars, Chuck Norris has more money than you.
2.There is no 'ctrl' button on Chuck Norris's computer. Chuck Norris is always in control.
3. Apple pays Chuck Norris 99 cents every time he listens to a song.
4.Chuck Norris can sneeze with his eyes open.
5.Chuck Norris can eat just one Lay's potato chip.
6.Chuck Norris is suing Myspace for taking the name of what he calls everything around you.
7.Chuck Norris destroyed the periodic table, because he only recognizes the element of surprise.
8.Chuck Norris can kill two stones with one bird.

и уште мн други...интересни се.. :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 4:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 3rd, 2005, 12:56 am
Мислења: 685
Локација: Tetovo-Ajducko maalo
shuck norris moze samo da mi go popusi! :))))

_________________
Genocid-Ulicna Brigada-Tetovo
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society!!!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 6:47 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Genocid Напиша:
shuck norris moze samo da mi go popusi! :))))


hahahahahaha :lol: :lol: :lol: ova nekoe novo pravilo e :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 7:05 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
незнам што е финтава да се прават вицови за него....
ако може некој да објасни пошто не сум гледал многу филмчиња со него.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 7:10 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
karate znae :) i obicno u filmovite e dobriot tip i znaes kao so zavrsuvaat site filmovi,the good guy kick the ass of the bad guy :)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап