Сега е точно : Jaнуари 17th, 2021, 7:59 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 17th, 2009, 5:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Само Chuck Noris знае кој е Дуле, а кој Коки

Chuck Noris го превртел Мустафа без житон

Chuck Noris може да изеде еклер од бит пазар и да не му биде ништо!

Chuck Noris напумпал пинг понг топче.

Во Ирак нема оружје за масовно уништување...Chuck Noris живее во Оклахома...

Мразот на Антарктикот се топи оти Chuck Noris е таму на летен одмор...

Кога оди Chuck Noris да ја гледа драмата "Чекајќи го Годо", Годо прв се појавува на сцената!

Не постојат изумрени животински видови...постои листа на животни на кои Chuck Noris им дозволил да живеат...

Само две работи можат да скршат дијамант: друг дијамант и Chuck Noris


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 26th, 2009, 6:33 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
c-sativa Напиша:
Само Chuck Noris знае кој е Дуле, а кој Коки

Chuck Noris го превртел Мустафа без житон

Chuck Noris може да изеде еклер од бит пазар и да не му биде ништо!

Chuck Noris напумпал пинг понг топче.

Во Ирак нема оружје за масовно уништување...Chuck Noris живее во Оклахома...

Мразот на Антарктикот се топи оти Chuck Noris е таму на летен одмор...

Кога оди Chuck Noris да ја гледа драмата "Чекајќи го Годо", Годо прв се појавува на сцената!

Не постојат изумрени животински видови...постои листа на животни на кои Chuck Noris им дозволил да живеат...

Само две работи можат да скршат дијамант: друг дијамант и Chuck Noris


хаха со мустафа е најако :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 26th, 2009, 7:50 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
c-sativa Напиша:

Кога оди Chuck Noris да ја гледа драмата "Чекајќи го Годо", Годо прв се појавува на сцената!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ЗАКОН!! :lol:

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 27th, 2009, 12:33 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
1.Чак Норис не јаде риби он го пие морето на екс!
2.Чак Норис го преживеал абортусот на неговата мајка и се родил.
3.Чак Норис умрел уште пред 10 години, но Grim Reaper сеуште неможе да собере храброст да му соопшти!
4.Чак Норис е единствениот што успеал да победи ѕид во тенис.
5.Колку е висок Чак Норис?Седум метри и три минути!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 27th, 2009, 12:56 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 8th, 2009, 6:03 pm
Мислења: 59
Локација: Berovo A.K.A. Bedrock
Чак Норис може да изеде еклер од битпазар и да не му биде ништо.
Сите носат маици со Супермен , само Супермен носи маица со Чак Норис.
Зошто Господ се вика Господ? - Зошто Чак Норис веќе било зафатено :D.

_________________
Commit suicide and i'll bring ya back to life...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 27th, 2009, 12:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
Зошто Господ бил крстен Господ ?Затоа што името Чак Норис веќе било зафатено

зосто Чак Норис не чита книги???
Тој зјапа во нив се додека не ги изнуди информациите кои му требаат.


Зошто Грците почнале масовно да се иселуват од островот Крит?
-Бидејќи се појавил Чак Норис шетајќи со маичка на која што пишувало Don't you FYROM me - CALL ME MACEDONIA

Чак Норис се секава кога татко му имал 13 години!

Солзите на Чак Норис лечат рак. Штета што тој никогаш не плаче

Чак Норис е како куче. Тој не само што може да намириса страв туку може и да се измоча на што сака.

Чак Норис има изброено до бесконечноста - ДВА ПАТИ.

Чак Норис си ја продал душата на ѓаволот за добар изглед и неспоредливи боречки способности.
Кратко откако трампата беше направена, Чак Норис го мавна ѓаволот во глава и си ја зема душата назад.
Ѓаволот, кој сака иронија, не можеше да се налути и призна дека требал да види што ќе му се случи.
Сега двајцата играат покер секоја втора среда во месецот.

Чак Норис го тужи НБЦ, тврдејќи дека РЕДОТ и ЗАКОНОТ се брендови на неговата лева и десна нога

Главен извозен артикл на Чак Норис е болката.

Чак Норис направи временска машина и се врати назад за да го спречи атентатот на Кенеди.
Кога Освалд пукаше, Чак ги пресретна сите три куршуми со својата брада и ги одби а главата на ЏФК експлодираше од чисто одушевување.

Како тинејџер Чак Норис ги затрудне сите калуѓерки во манастирот блузи Мајами.
Девет месеци подоцна калуѓерките го родија тимот на Мајами Долфинс единствената непоразена екипа во историјата на професионалниот фудбал.


Чак Норис ја измисли лажицата. Бидејќи убивањето со нож е многу лесно.


За да докаже дека ракот може да се победи, Чак Норис две години пушеше по 15 кутии дневно.
Доби седум видови рак од кои се ослободуваше со 30-минутно вежбање.

Во филмот "Враќање во иднината" колата на Чак Норис беше употребена за патување напред и назад во времето.
Кога му ја вратија колата гребната Чак Норис неможеше да се воздржи да не му ја учука на Мајкл Џи Фокс што подоцна доведе до Паркинсонова болест.

Чак Норис еднаш изеде 72 стека за еден час. Првите 45 минути ги помина во водење љубов со келнерката.

Џими Хофа е закопан во Чак Норис.

Диносаурус еднаш го има погледнато попреку Чак Норис. ЕДНАШ.

Ако Чак Норис доцни на времето му е најпаметно малку да успори.

Знакот за паркирање на хендикепирани всушност не е тоа.
Тој само покажува како ќе изгледате ако му го фатите местото на Чак Норис.

Господ сакал да го создаде светот за 10 дена, а Чак Норис му дал само шест.

Кога Чак Норис прави склекови тој не се крева нагоре туку ја одбива земјата од него.

Чак Норис може да дели со нула.

Чак Норис ја изгубил невиноста пред својот татко.

Чак Норис знае каде се Караџиќ и Младиќ.

Чак Норис може да избрише Recycle Bin.

Чак Норис ја изградил куќата во која што е роден.

Чак Норис не носи часовник - он одлучува колку е саат.

Чак Норис е мртов 10 години, ама смртта се плаши да му каже.

Се бутале Чак Норис и Супермен на рака. Губитникот морал да носи гаќи преку панталоните до крајот на животот.

Чак Норис може да гледа филм од 60 минути за 20 минути.

Чак Норис еднаш ги посетил Девствените Острови. Сега се само Острови.

Чак Норис играл руски рулет со скроз напунет револвер и победил.

Чак Норис не носи кондом, затоа што не постои заштита од Чак Норис.

Вилт Чембрлен тврди дека во својот живот спиел со 20 илјади жени. Ова Чак Норис го вика "бавен вторник".

Зашто вселената се шири? Затоа што сите бегаат од Чак Норис.

Чак Норис може да ја подигне столицата на која што седи.

Чак може да изгори оган...

Чак Норис може да изеде еклер од бит пазар и ништо да не му е.

Чак Норис може да купи пиво после 19 часот!

Чак Норис пронашол детелина со пет листови

И откатко Чак Норис ке го испие целото пиво на светов, тој сепак ке има 0.01 промили алкохол во крвта.

Чак Норис може да ги победи Power Rangers.

Чак Норис умрел пред 15 години и сеуште не ја признава смртта.

Чак Норис е толку стар, кога отишол во музеј, тие го ставиле на изложба...

Чак Норис е толку стар, неговите сеќавања се во црно и бело.

Чак Норис е толку стар, на Александар Македонски му должи пари.

Чак Норис е толку стар, кога одел во школо во тоа време немало предмет историја.

Чак Норис не јаде мед, жвака пчели!

Чак Норис може да убие два удари со една мува

Зошто се топи снегот на Антарктикот?
Затоа што Чак Норис е на летен одмор таму.

Зошто изумреле старите египјани ?
Затоа што не му изградиле пирамида на Чак Норис

Чак Норис не јаде риби он го пие морето на екс!

Чак Норис не мора да инсталира антивирус на компјутерот.

Чак Норис може да цепи атом со голи раце.

Ако Чак Норис така сака, Марија Шерифовиќ ќе биде Мис на светот и никој нема да смее да каже дека изборот е наместен.

Чак Норис ја убил својата сенка.

Чак Норис не спие со пиштол под перница, туку со перница под пиштол.

Чак Норис може да фрли атомска бомба, со една рака.

Гинис после 10 години, 10 месеци, 10 дена, 10 часа, 10 минути и 10 секунди да влезе во Чак Норисовата книга на рекорди.

Чак Норис на флопи дискета изрежал ДВД филм од 4,5 GB.

Чак Норис си ги сече ноктите на нозете со моторна пила.

Зошто Чак Норис не глумел во "Titanic"? Зашто би ги спасил сите.

Сите патиша водат кон Чак Норис.

Чак Норис може да сурфа на Интернет без компјутер.


па дечки смејте се
позз.....од
НЕГОТИНО ГРАДА

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 1st, 2009, 6:33 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
:lol: :lol: :lol:

Кинг Конг е џуџе, според Чак Норис. (се надевам дека сум прв што го измислил вицот, сега ми текна :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 2nd, 2009, 1:17 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
Чак Норис има претицано ламбурџини мурцилаго со фиќо уште во 196-и друга

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
јас го измислив вицов
поззззззз........

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 2nd, 2009, 2:40 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Најдов видео од Чак Норис кога бил дете, да видите како ги исплашил своите другарчиња :)

Чак Норис е најмалиот :)

http://www.youtube.com/watch?v=D48BYHnI ... re=channel

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 2nd, 2009, 2:47 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
_SpeciaList_ Напиша:
Најдов видео од Чак Норис кога бил дете, да видите како ги исплашил своите другарчиња :)

Чак Норис е најмалиот :)

http://www.youtube.com/watch?v=D48BYHnI ... re=channel

Хахаха Бритни Спирс бич! :D :D :D


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 6 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап