Сега е точно : Jaнуари 28th, 2021, 12:06 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Брус Ли од Драчево
ТемаИспратено: Септември 5th, 2008, 12:04 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Еве ви го Брус Ли со неговите најнови карате-кате-кунг фу-фрц мрц финти.

Уживајте во филмот. :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xvmJoDt1YLc&NR=1[/youtube]


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 5th, 2008, 12:11 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
haha pa go biva covekov cat pat... ehhh i ja toa da go znaev dovolno ke mi bese :D se salam

Pozdrav :)

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 5th, 2008, 1:12 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Кој филм го тепа жити се.. :roll: :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 6th, 2008, 3:27 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Bruce Lee...ama ovoj e pojak..ovde odma ima akcija a vo vistinskiot treba da cekas...:D:D:D


____________________________
www.myspace.com/demonotmk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 6th, 2008, 10:53 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
gangster neg Напиша:
Bruce Lee...ama ovoj e pojak..ovde odma ima akcija a vo vistinskiot treba da cekas...:D:D:D


____________________________
www.myspace.com/demonotmk


:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 10th, 2008, 7:12 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
hahahhahahahhahaha


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 10th, 2008, 7:58 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
Ova ima i fori..........koa se 4esha po glava,go zbunuva protivnikot,i ovoj dur se 4udi,batkava go roga,pameten 4ovek go izmislil ova....

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 10th, 2008, 8:46 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
aleksandar blazevski Напиша:
Ova ima i fori..........koa se 4esha po glava,go zbunuva protivnikot,i ovoj dur se 4udi,batkava go roga,pameten 4ovek go izmislil ova....


:lol:

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Брус Ли од Драчево
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2010, 4:21 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 2nd, 2010, 12:34 pm
Мислења: 20
Локација: Драчево Република
:lol: ова ретардирано чоече мислам дека имаше еден исто ко него син


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re:
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2010, 4:22 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 2nd, 2010, 12:34 pm
Мислења: 20
Локација: Драчево Република
aleksandar blazevski Напиша:
Ova ima i fori..........koa se 4esha po glava,go zbunuva protivnikot,i ovoj dur se 4udi,batkava go roga,pameten 4ovek go izmislil ova....

:lol: :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап