Сега е точно : Jaнуари 28th, 2021, 1:20 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 8th, 2009, 10:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
misko_ku Напиша:
Narode kazuvajte sakate li uste prevodi ili ne?? gi imam milioni i milioni me mrzi da kopiram ama barem dvajca ili povekje dusi ako sakaat odma kje gi ispratam

сакаме :twisted:


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 1:57 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Куртон = Heavy dick


сеа ми текна :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 2:07 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
хахахаха

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 2:09 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
_SpeciaList_ Напиша:
Куртон = Heavy dick


сеа ми текна :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 9th, 2009, 9:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
ахахаха лом !

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 10th, 2009, 2:21 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
misko_ku Напиша:
Narode kazuvajte sakate li uste prevodi ili ne?? gi imam milioni i milioni me mrzi da kopiram ama barem dvajca ili povekje dusi ako sakaat odma kje gi ispratam


Пиши на кирилица.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 11th, 2009, 2:00 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 26th, 2008, 7:20 pm
Мислења: 11
Локација: kumanovo
Here's more: :DMeat Community – Mesna Zaednica

They put him foxes – Mu stavija lisici

Waiting all right for breath – Chekanje red za leb

Go to me come to me – Idi mi dojdi mi

Who cuts your hair – Koj te shisha

Since remember centyry – Od pamtivek

He was eating himself alive from nausea – Ziv se izede od maka

He beat him on dead name – Go pretepa na mrtvo ime

P.S. brat sorry ama nemam kirilica na moj pc :S

_________________
save water... drink beer


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 11th, 2009, 2:05 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 26th, 2008, 7:20 pm
Мислења: 11
Локација: kumanovo
aj eve uste malku :D :

Linkin Park – Линк во паркот

Sandwich – Песочна вештерка

Robin Hood – Kradi vo Kapuljaca

Самоубиец – Only killer

Јајца на око – Eggs on eyes

Македонско – Унгарски:

Пчела – сереш мед

Матица – не сереш мед

Трут – ебеш не сереш мед

куче – Лајош

Безврска – Without a relation

Сопруга – With Railroad

Не си во ред. – You are not in order.

Владе Дивац – Wild Goverment

Ako sakate ili nejkjete pak pisete :D

_________________
save water... drink beer


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 11th, 2009, 5:40 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Инсталирај, Митко има остаено туториал за инсталирање кирилица.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 11th, 2009, 6:47 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
misko_ku Напиша:
Waiting all right for breath – Chekanje red za leb


Брат breath е здив.
Леб е bread.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап