Сега е точно : Jaнуари 19th, 2021, 12:08 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: BUKVALNI PREVODI
ТемаИспратено: Јули 20th, 2009, 2:37 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Како се викаат ролери на турски?
- Уџум папуча.


_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: BUKVALNI PREVODI
ТемаИспратено: Авдуст 2nd, 2009, 2:24 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 10th, 2009, 2:09 pm
Мислења: 20
Локација: Пред компјутер...
asshole-газдупка
bullshit-бул лајна
street fight-улица тепа

еве ми текнаа 3 вие кажете други :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: BUKVALNI PREVODI
ТемаИспратено: Авдуст 2nd, 2009, 2:27 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 10th, 2009, 2:09 pm
Мислења: 20
Локација: Пред компјутер...
еве уште една ми текна :
watermelon-водна диња


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап