Сега е точно : Jaнуари 19th, 2021, 1:50 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Играте ли видео игри?
ТемаИспратено: Jaнуари 25th, 2009, 7:41 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2006, 12:12 am
Мислења: 1003
Локација: Skopje Grada
Едноставно е прашањето, играте ли видео игри (не битно дали на компјутер, плејстејшн, нинтендо или флипер) ? Ако играте кои типови на игри играте и која ви е омилена?

Еве јас прв ќе почнам, да играм бааги и омилени ми се стратешки како Starcraft на пример.

Поздрав.


_________________
Hardcore Rap Will Never Die

MC VOJNIK
http://www.myspace.com/mc_vojnik

DNS PRODUKCIJA
http://www.dnsproduction.com
http://www.myspace.com/dolinata

Macedonian Hip Hop Festival
http://www.hiphopfest.com.mk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 25th, 2009, 12:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Играм доста видео игри..играм и на компјутер и на плејстејшн 2...омилени ми се FPS (first person shooting) и интерактивни игри....на компјтер омилени ми се Call of Duty 4 и Spiderman - Web of shadows :D...додека на плејстејшн ми се AND1 Streetball и SmackDown vs. Raw....

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 25th, 2009, 3:21 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Интересна тема :lol: :lol:

На PS 1 порано мавав Crash Team Racing и Syphon Filter
На PS 2 ако седнам само PES играме со екипче, најчесто двојки :wink:
На PC играв порано NFSU 1 & 2...Исто играв и Кантер а сега не играм ништо :)

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 25th, 2009, 3:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Играм на ком Delta Force, било кој дел, кај и да најдам (оти кантичево мое не поддржуе ништо освен Solitaire :evil: :evil: )
на п.с. играм Medal of Honor, фудбал чат пат некако преку кур ми оди фудбалов полека полека...и така, не сум ептен обожавател на игри...поеќе сакам да хакуам, да влезам у Пентагон и такви работи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
почит до гејмерите
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 25th, 2009, 4:54 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Играв порано кантер ,
Age of Ampires 1,2,3 ,
Call of Duty 1,2 ,
World Of Warcraft ..
Све .. Сега само на дота :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 25th, 2009, 5:21 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Порано играв чат-пат.
Сега не!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 25th, 2009, 8:04 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 4th, 2008, 11:48 am
Мислења: 144
Локација: топанско
за сони два се игра Gran turismo 4 , Текен и по некат PES а на PC моментално нишо

_________________
неам ... потпис....


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 26th, 2009, 3:05 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 21st, 2004, 2:04 pm
Мислења: 495
Локација: TETOBO
Onimisha 1, 2, 3, 4
Devil May Cry 1, 2, 3, 4
GTA San Andreas
Crysis
Metal Gear Solid
Max Payne 1, 2
Indigo Prophecy
Sacred
Spell Force
Pirates Of Caribian
Residen Evil (све делојте)
Silent Hil 1, 2, 3, 4
sasasasassasassasas

_________________
www.myspace.com/ekipata
www.myspace.com/mefki
OPASNO PO ZIVOT!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 26th, 2009, 3:07 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 21st, 2004, 2:04 pm
Мислења: 495
Локација: TETOBO
јеботе тастатура :P играо сам сону уместо да јурим пичке :wink:

_________________
www.myspace.com/ekipata
www.myspace.com/mefki
OPASNO PO ZIVOT!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 26th, 2009, 4:48 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Gta - Vice City,San Andreas.. и новава сакам сеа да ја играм..

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Google [Bot] and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап