Сега е точно : Jaнуари 28th, 2021, 1:17 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 12th, 2009, 11:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
иначе да кажам имам еден другар ептен џејмер е :) и ја има Ге-Те-А четворката а ја игра таа трак маниа една онлајн игрица :) и такви некои случаеви .. него тоа w0w добро е изгледа .. строга диЈета ако сакаш :)


_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 12th, 2009, 11:15 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
apsolud! Напиша:
иначе да кажам имам еден другар ептен џејмер е :) и ја има Ге-Те-А четворката а ја игра таа трак маниа една онлајн игрица :) и такви некои случаеви .. него тоа w0w добро е изгледа .. строга диЈета ако сакаш :)


вов ми ја дадоа, и ја избришав , 15 гига ми факасе ,ненормално ... на поцетак дур сконтав дека контролите се уствари стрелките :) јебемти играта :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 11th, 2009, 3:32 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 2nd, 2009, 8:54 pm
Мислења: 20
Локација: Гостивар
Дота па WoW. Со WoW се пореметив играв по цел ден добро што ја немав WOTLK па не играв едно време и се откажав.
Сеа пак дота играм. Еве едно тард дота рапче :D

Dotata e igra, so covecinja razni
si igras so niv i pravis prikazni prazni
im kupuvas itemi magii im krevas
gi vodis po mapata i uspat zevas
sentinel ili scoruge
range ili melle, streng ili agility
jebiga ga brat mozes da biras do infinity
odis gore midd ili dole
isti kurac ne e zavisi od timot koj e
first blood pravis
frendovite vikat bravo
ti se kurcis vikas noob e ovoj alo !
ti idat 2ca te derat ko svinja
vikas kazite miss ce ve cepam ko dinja
umiras cesto - pagjas
cekas 40 sekundi i povtorno se ragjas
se dodeka drvoto ili tronot ne go zgazis
a tek togas treba da se pazis
zasto ide rosko golem kamen
ni so satanic i manta ti ne si mu ramen
ti dava stun na mesto te ostava
jabe ti e brate prva postava

_________________
Речите и не на дрогата .
Say no to drugs .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Играте ли видео игри?
ТемаИспратено: Авдуст 15th, 2009, 4:57 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 15th, 2009, 4:23 pm
Мислења: 5
Локација: Прилеп
Само дота онака за релаксација x)

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Играте ли видео игри?
ТемаИспратено: Авдуст 19th, 2009, 3:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
едно знам
болен сум во игри
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Играте ли видео игри?
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2010, 1:25 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 2nd, 2010, 12:34 pm
Мислења: 20
Локација: Драчево Република
Играм на PS2 ултимате нинџа неш од DBZ сетиите и така.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Играте ли видео игри?
ТемаИспратено: Февруари 4th, 2010, 10:59 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 5th, 2010, 6:17 pm
Мислења: 11
На PC играм Counter Strike 1.6 ONLINE...Играм на Табу Гаминг

На Рlaystation 2 играм ПЕС 10 најздрав фудбам е :P: :P :P


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап