Сега е точно : Jaнуари 28th, 2021, 1:20 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 26th, 2009, 5:14 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
DemiGodz Напиша:
јеботе тастатура :P играо сам сону уместо да јурим пичке :wink:


џанки :)


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 26th, 2009, 1:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Од видео игри играм само игри за компјутер,најчесто онлајн како World of Warcraft.И то.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 26th, 2009, 1:21 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 18th, 2007, 5:21 pm
Мислења: 59
Локација: Tetovo
WoW да му ебем све зараза е

_________________
www.myspace.com/tclanmk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 27th, 2009, 1:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Joe_te Напиша:
WoW да му ебем све зараза е

Не да е зараза,полошо од дрога ебате. :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 27th, 2009, 6:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
еи порано незнаев надвор шо е , цело време играв ко зомби бев хахаха прво сони кец па двојче па компче малку ххаха сега едвај играм само може ако ми текне драгон балл на сони двечки да играм :)

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 28th, 2009, 8:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
apsolud! Напиша:
еи порано незнаев надвор шо е , цело време играв ко зомби бев хахаха прво сони кец па двојче па компче малку ххаха сега едвај играм само може ако ми текне драгон балл на сони двечки да играм :)


еј пеерр, ја имаш драгон бал, која верзија???

сеа ќе зиам и сони пс 2 зашо ми скурчија имулаториве за пи-си више и + многу е евтин сеа на ново!!!

иначе играм секакви игри: со коли, фпс, трд прсон :) RPG, стратегии, симулации како симс 2 и хакер еволушн, и по малце оперејшн флешпоинт :)

играм и по малце хорор нешо ко дум 3

иначе во моментот ги плешам овие:

Call of duty 2 i 5
Counter Strike
Marc eckos getting up, contents under preasure
Medieval 2 total war
Oblivion, Elder scrolls
Heroes 5, по малце
Kasparov Chessmate
Sims 2, коа ке ми текне
Hulk
Top Spin 2
Need for Speed Undercover
Diablo 2 сеа ја даунлодирав со експанзијата беше
и еве конечно една супер RPG игра шо според мене е болје од Diablo 2: Lionheart, the legacy of the crusader!!!

СТРАСТЕН ГЕЈМЕР СУМ ИГРАМ ЧЕСТО НА КОМП. КОА СУМ ДОМА!!!

бај д веј, порано играв многу warcraft 3 i dota, ама сеа веќе не, одкога искочи WOW. Кога ја видов WOW ми беше мило шо неам интернет зашо еден мој другар си го расипа животот со играта, а читав некој човек од америка ослабел 30 кила зашо нејкел да јаде дур игра ВОВ и морале родителите да му викнат психијатар и овој некако едвај го отргнал од играта, ама после искочила новата верзија и човекот по некое време се самоубил зашо му се појавило ерор дур играл и се изнервирал и се џитнал од тераса :roll: :roll: :roll: јебига, сакам да живеам, па не играм ВОВ :D :D

поздрав и респект до сите гејмери, ја од игрите знам англиски, поздрав

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 28th, 2009, 8:10 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
СКРЕНАВВВВ :mrgreen: :mrgreen: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 30th, 2009, 12:37 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Age of Empires 3 порано и се каам зошто ја избришав ,сеа го неам исталационото :)
Alexander ја имам свртено
Call of duty 1 i 2
GTA san andreas -ццц какво чудовиште од игра :)
Кантер сега ја играм онака коа ке бидам на пи си
NBA 2007 ја играм на Дајнсти и ми остануваат уште неколку години како менаџер на Далас Маверикс ( до 2021 сум на играта) :)
Исто 18 Wheels of steel -- камиони ,многу добра игричка,и сеа ке го побарам пак исталационото :)
Тенисот го обожавам исто така
Друго да ми текне....25 to life,Lord of the rings ,The Mummy ,Tarzan на времето :) Mame 32 :P и уште ред ред ред други игри
и да Нид фор спид Карбон е за пофалба
и то
и позз
и то


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 30th, 2009, 1:15 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
A.S. Напиша:
СКРЕНАВВВВ :mrgreen: :mrgreen: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


http://www.youtube.com/watch?v=hhxtd328f28

Да те дупам малце :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 12th, 2009, 11:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
ее астр0л бе тежок гејмер си .. затоа не црташ графити :twisted:

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап