Сега е точно : Jaнуари 19th, 2021, 1:42 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2010, 4:32 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Anita Напиша:
c-sativa Напиша:
Anita Напиша:
Значи сепак Чак не е најјак!? :D Знаев јас ама си ќутев :P :P :P :D
Се шалам. :lol: :D
Поздрав :)
а како тоа ти си знаеше...? кој ти кажа баш тебе, а цел свет го смета за најјак...? не-баш секојдневни изјави од тебе последно време...оти така? :roll:


Хахахаха ама изгледа не ме дочитуваш до крај ај ќе го потцртам тоа па можда ќе приметиш. :wink: :) А иначе незнам што да ти кажам за моите не секојдневни изјави во последно време :? најверојатно се поради........ма врска немам поради што се само знам дека ми се спие :?
Ајт поздрав.

тргај спиј, и не туку се шали на туѓа сметка :mrgreen: да не те најде Чак па да цимолиш... :lol: :lol:
нека има бош бе другарче.... :mrgreen:


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2010, 1:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Ако ме најде ќе го викнам Брус ли :P :lol: :D

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2010, 2:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Anita Напиша:
Ако ме најде ќе го викнам Брус ли :P :lol: :D
Чак ќе ме викне мене... 8) i'll kick ya ass!!! :lol:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2010, 7:58 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Хахаха и тогаш Брус ќе го викне комшијата од спротива и ќе бидеме фифти фифти, дури и може ќе ве победиме. :lol:

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Maрт 11th, 2010, 6:24 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Anita Напиша:
Хахаха и тогаш Брус ќе го викне комшијата од спротива и ќе бидеме фифти фифти, дури и може ќе ве победиме. :lol:
абе не фифти...еминем земете го ако сакате...па најпосле :!: :!:
8)

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Maрт 12th, 2010, 3:05 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Аааа извини Еминем не ми го мешај :P :P :P :P :lol: :lol: :lol:

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Maрт 12th, 2010, 6:06 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Anita Напиша:
Аааа извини Еминем не ми го мешај :P :P :P :P :lol: :lol: :lol:
секако, мешањето го оставам за понежниот пол...повеќе ве личи :lol: :lol: :lol:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Maрт 12th, 2010, 6:08 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Хахахахахаха еее во денесницава се е можно т.е. многу често доаѓа до замена на улогите :wink: :D

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап