Сега е точно : Jaнуари 28th, 2021, 1:29 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Aприл 13th, 2009, 6:50 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Здраво лудаци, дали знаете еден филм без Хепи Енд за нашиот „спасител“ Чак Норис?

Значи во еден филм кај што глумел он и на крај наебал... Кој ќе го открие одговорот добива пиво од мене :)

Ви давам рок 24 часа од сега (18:50 ч.)


_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 13th, 2009, 11:47 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 5th, 2008, 5:50 pm
Мислења: 144
Локација: Veles
http://www.answerbag.com/q_view/57347/6099032еве ви линк од страната ке молам некој модератор да ги избриси моите два претхофни поста


инаку на странава викаат дека брус ли го убил

_________________
http://s6.bitefight.org/c.php?uid=185308
http://s4.bitefight.org/c.php?uid=200008


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 14th, 2009, 1:17 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TbIwQMBeC2c&feature=player_embedded[/youtube]


Да си инеш векот Пиф :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: еве го конечно

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 14th, 2009, 3:22 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Ме интересира дали Чак намерно го направиле влакнест ко врколак
дали Брус Ли намерно е издепилиран за Чак да изгледа како врколак...
и нормално...шо значеа сите тие кадри со мачето :!: :?: :!: :?:
у фактите за Чак Норис стои дека у животот има изедено ќотек САМО од Брус Ли...и тоа на филм!!! :lol: :lol: :lol:
закон клип - легендарен! салутирам!
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 14th, 2009, 4:53 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
c-sativa Напиша:
Ме интересира дали Чак намерно го направиле влакнест ко врколак
дали Брус Ли намерно е издепилиран за Чак да изгледа како врколак...
и нормално...шо значеа сите тие кадри со мачето :!: :?: :!: :?:
у фактите за Чак Норис стои дека у животот има изедено ќотек САМО од Брус Ли...и тоа на филм!!! :lol: :lol: :lol:
закон клип - легендарен! салутирам!
почит
мир!


хахахахаахахаххааххааха :lol:

Мачето е холивуд стар! Пиф ако те видам некаде те частам Пифо (какво сакаш) ајде :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 14th, 2009, 5:47 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 5th, 2008, 5:50 pm
Мислења: 144
Локација: Veles
те дрзам за збор :P

_________________
http://s6.bitefight.org/c.php?uid=185308
http://s4.bitefight.org/c.php?uid=200008


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Февруари 28th, 2010, 5:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 2nd, 2010, 12:34 pm
Мислења: 20
Локација: Драчево Република
"Way of the dragon" Бруц ли VS Чак Норис.Брус ли WON


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Maрт 6th, 2010, 7:57 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Значи сепак Чак не е најјак!? :D Знаев јас ама си ќутев :P :P :P :D
Се шалам. :lol: :D
Поздрав :)

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Maрт 9th, 2010, 6:05 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Anita Напиша:
Значи сепак Чак не е најјак!? :D Знаев јас ама си ќутев :P :P :P :D
Се шалам. :lol: :D
Поздрав :)
а како тоа ти си знаеше...? кој ти кажа баш тебе, а цел свет го смета за најјак...? не-баш секојдневни изјави од тебе последно време...оти така? :roll:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Филм без Хепи Енд за Чак Норис
ТемаИспратено: Maрт 10th, 2010, 1:26 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
c-sativa Напиша:
Anita Напиша:
Значи сепак Чак не е најјак!? :D Знаев јас ама си ќутев :P :P :P :D
Се шалам. :lol: :D
Поздрав :)
а како тоа ти си знаеше...? кој ти кажа баш тебе, а цел свет го смета за најјак...? не-баш секојдневни изјави од тебе последно време...оти така? :roll:


Хахахаха ама изгледа не ме дочитуваш до крај ај ќе го потцртам тоа па можда ќе приметиш. :wink: :) А иначе незнам што да ти кажам за моите не секојдневни изјави во последно време :? најверојатно се поради........ма врска немам поради што се само знам дека ми се спие :?
Ајт поздрав.

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап