Сега е точно : Jaнуари 19th, 2021, 2:08 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Вицови
ТемаИспратено: Maј 16th, 2011, 8:54 am 
Отсутен

Регистриран: Maј 16th, 2011, 8:44 am
Мислења: 1
Мујо и Хасо паднале во дупка и Мујо на Хасо му вика ако не излеземе до вечер јас си одам дома :PКон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап