Сега е точно : Авдуст 22nd, 2019, 2:12 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: MF.Johnson Makedonski Rap od Gostivar
ТемаИспратено: Декември 24th, 2011, 7:24 pm 
Отсутен

Регистриран: Декември 24th, 2011, 7:20 pm
Мислења: 2
http://www.youtube.com/watch?v=YDRDaSh_sTg

http://www.youtube.com/watch?v=YO0kj4IJ ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=5NNmNPLA ... re=related

ova se mojte prvi 3 pesni... ajde feedbackКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: MF.Johnson Makedonski Rap od Gostivar
ТемаИспратено: Декември 25th, 2011, 11:36 pm 
Отсутен

Регистриран: Декември 24th, 2011, 7:20 pm
Мислења: 2
http://www.youtube.com/watch?v=jl6_H3IH ... e=youtu.be

uste edna ajdee be feedback pisi te nesto


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап