Сега е точно : Maј 27th, 2020, 1:43 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: mi treba pomos!
ТемаИспратено: Jуни 20th, 2012, 8:18 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 20th, 2012, 8:13 pm
Мислења: 1
ve molam kazete mi na nekolku nacini,kako da pocnam so rap,nekoi soveti ako moze da mi dadete,i kako da snimam rap?Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 7 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап