Сега е точно : Октомври 15th, 2019, 5:47 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Тврда Основа
ТемаИспратено: Ноември 23rd, 2009, 10:39 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 24th, 2007, 3:40 pm
Мислења: 74
Локација: Radovis
Тврда Основа е првата рап група у град рад(Радовиш) формирана 2009... :wink: е составена од два члена ...
Јас и Лојалнио (Лојал Мс) :wink:
сега за сега имаме само 3 траки шо може да ги слушнете на ју-туб
Стиховен оргазам
http://www.youtube.com/watch?v=2Nc2Zqsi ... re=related
Биди мирен
http://www.youtube.com/watch?v=298C0MhtMbE
Кучка Радовишка
http://www.youtube.com/watch?v=rSxxpgkoWaE

сакам да ми кажете дали е гут или е шит
да си знам...
примам секакви кометари и не се лутам
позз


_________________
OSTANETE BLISKI


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Тврда Основа
ТемаИспратено: Maрт 17th, 2012, 8:46 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 24th, 2007, 3:40 pm
Мислења: 74
Локација: Radovis
Еве уште една трака уд нас :P
Без Ефекти

http://www.youtube.com/watch?v=lSdkYhXJIMg

_________________
OSTANETE BLISKI


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Google [Bot] и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап