Сега е точно : Авдуст 22nd, 2019, 2:37 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: мак фреестајл лупање до зории!!!
ТемаИспратено: Јули 27th, 2012, 4:50 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 27th, 2012, 4:43 am
Мислења: 3
Добро вечер,како што сите знаеме лето е...!
место да дремете на дота или слични скапани игри до 5 или 6 сабајле...може на оваа страна да почнеме да лупаме фреестајл ке се забавуваме и преку текст ке го искажеме тоа што го мислиме,Почит-Viksa ! :) :DКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: мак фреестајл лупање до зории!!!
ТемаИспратено: Септември 6th, 2012, 1:45 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 24th, 2007, 3:40 pm
Мислења: 74
Локација: Radovis
Море Да ти дадам некој сервер кантер да се изрепаме :)))

_________________
OSTANETE BLISKI


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: мак фреестајл лупање до зории!!!
ТемаИспратено: Декември 27th, 2012, 11:38 am 
Отсутен

Регистриран: Декември 27th, 2012, 11:35 am
Мислења: 1
Sand photographs and pitches from heavy grass have one thing in typical: each must be practiced faithfully in order to get the confidence necessary to hit the actual shot successfully during competition. When you practice, give yourself some poor is based on the high grass. Despite the fact that there are a number associated with similarities between your sand chance and a pitch out of the tough, subtle distinctions exist. Every shot should be practiced til you have the fundamentals lower pat.

_________________
http://www.pass4sure.co.uk/CCD-410.html
http://www.vmware.com/
http://www.caltech.edu/
http://en.wikipedia.org/wiki/Bradley_University
http://www.pass4sure.co.uk/


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап