Сега е точно : Јули 9th, 2020, 12:44 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 26th, 2009, 3:23 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
nyx Напиша:
офф беее немој не ме смеј ти се молим :) кај си бил ти у војната???? :lol: и што има тоа веза со мамли и твојот хејт спрема него? и ја сум бил у војната многу подлабоко него ти што си видел на телевизија и чул некој истрел...
така да не мешај баби и жаби...прекини да хејташ , со бан нема да се смени твојот мозок , али ти можеш. Таке да искрено ти препорачуем порасни на време не летај и чукај се у груди демек нешто си видел ти. Овде мие те глеамо као клошар кој знае само да сере. А таквите брзо избледуваат и ги снемува.


Поздрав

Никс брат поздрав за коментарот...истото нешто и ја посакав да го кажам откога го прочитав коментарот на човекот, иако сам себеси си ветив дека нема да се мешам во празните муабети кои се водат со денови наназад...без разлика, кој го сака, кој го мрази, кој е апатичен кон Мамли, ама муабетов на типот беше безвеза, сварно...без никаква поврзаност со темата...не знам зошто толку екипава оди против Мамли, не ме ни интересира, ама такви муабети не се за во секоја пригода...
почит до Тетово
мир!


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 26th, 2009, 12:58 pm 
Отсутен
Баниран
Членски аватор

Регистриран: Maрт 23rd, 2006, 5:38 pm
Мислења: 88
Локација: Skopje
Код:
ПЦУЕЊЕ, РАСПРАВАЊЕ, ЈАДЕЊЕ ГОМНА И ПИШУВАЊЕ НЕПОВРЗАНИ РАБОТИ СО ТЕМАТА НЕ СЕ ТОЛЕРИРА НА ФОРУМОВ


Код:
БАНИРАН СИ!

_________________
ЧЛЕНОТ Е БАНИРАН!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 26th, 2009, 1:24 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Најздоле на странава, под копчињата NEW TOPIC и POST REPLY, има линк: ПРЕСТАНЕТЕ СО РАЗГЛЕДУВАЊЕ НА ТЕМАТА
ќе го кликнам веќе во следниот момент

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2009, 4:58 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
Дами и Господа ви го претставувам ИНТРОТО за НОВИОТ АЛБУМ кој е во подготовка за оваа година...

ИНТРОТО е изработено од МАЦ ( Аеродромска Долина прод ) 2009

+ ексклузивен поздрав даден на хип хоп радио емисија (fire set) во NEW YORK од хип хоп легендата NINE

www.myspace.com/mcmamli

Уживајте

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2009, 5:18 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
mamli Напиша:
Дами и Господа ви го претставувам ИНТРОТО за НОВИОТ АЛБУМ кој е во подготовка за оваа година...

ИНТРОТО е изработено од МАЦ ( Аеродромска Долина прод ) 2009

+ ексклузивен поздрав даден на хип хоп радио емисија (fire set) во NEW YORK од хип хоп легендата NINE

www.myspace.com/mcmamli

Уживајте

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2009, 5:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Јако,јако.Респекат!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2009, 11:10 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Браво Мамли ми се свиѓа Интрото како и траката со Агресив

Поздрав

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 6th, 2009, 1:27 am 
Отсутен

Регистриран: Maј 18th, 2008, 10:39 pm
Мислења: 230
Локација: karposh III
си знаеш ти.. :)

респект за трудот што го вложуваш


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Google [Bot] and 8 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап