Сега е точно : Јули 9th, 2020, 1:18 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 23rd, 2009, 2:35 pm 
Отсутен
Баниран

Регистриран: Февруари 21st, 2009, 2:42 pm
Мислења: 11
ти бе триолги со казувас глупости ме заболе дали таткоти е дзандар или е заболекар знаци овде не е стварта со таткому на мамли е дзандар туку други работи кога не ја знаес сторијата од по4еток не се месај ок поздар и МИР :lol: :lol: :lol:
Ај Па внедела е про4ка 4е си простиме :P :P


_________________
ЧЛЕНОТ Е БАНИРАН


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 23rd, 2009, 5:10 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Сите кои ги прекршуваат правилата на форумов ќе бидат банирани. Темата е МАМЛИ. Продолжете со поврзана дискусија на темата.

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 23rd, 2009, 8:22 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
victory Напиша:
ти бе триолги со казувас глупости ме заболе дали таткоти е дзандар или е заболекар знаци овде не е стварта со таткому на мамли е дзандар туку други работи кога не ја знаес сторијата од по4еток не се месај ок поздар и МИР :lol: :lol: :lol:
Ај Па внедела е про4ка 4е си простиме :P :P
бог да го прости премлад си отиде викторија :) ... иначе мамли топ си само продолжи брат и не се замарај со вакви недораснотии гнасотии :) поздрав

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 23rd, 2009, 10:52 pm 
Отсутен
Баниран

Регистриран: Февруари 22nd, 2009, 2:11 pm
Мислења: 2
Код:
Пиши на кирилица


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 23rd, 2009, 10:54 pm 
Отсутен
Баниран

Регистриран: Февруари 22nd, 2009, 2:11 pm
Мислења: 2
Код:
Пиши на кирилица


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 24th, 2009, 4:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 12th, 2006, 7:38 pm
Мислења: 514
Локација: Багдат
Код:
Пиши на кирилица


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 24th, 2009, 6:36 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 24th, 2009, 6:33 pm
Мислења: 57
Локација: f kafana
лудо е а?

_________________
epa vaka :
na ti go prvo sredniov prst
pa posle zemija cela raka


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 25th, 2009, 7:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
apsolud! Напиша:
... иначе мамли топ си само продолжи брат и не се замарај со вакви недораснотии гнасотии :) поздрав


фала братче 8)

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 25th, 2009, 10:23 pm 
Отсутен
Баниран
Членски аватор

Регистриран: Maрт 23rd, 2006, 5:38 pm
Мислења: 88
Локација: Skopje
ТРИОЛОЏИ МОЖЕШ СЛОБОДНО ДА СИ ГИ ЛЕЧИШ КОМПЛЕКСИТЕ КЛОШАР!!!ТИ ДА ЖИВЕЕШЕ ТАМУ ЈА КАЈ ШТО ЖИВЕЕВ ЗА БРЕМЕ НА ВОЈНАТА КАЈ ШТО КЕ ПОГИНЕВ (ЗА 5 цм ФАЛЕА ДА МЕ ЗБРЧАТ КУРШУМИ) СЕГА ЌЕ БЕШЕ ЧОВЕК ШТО НЕ ЈАДЕ ГОМНА НА ФОРУМ И ТОА ЗА ЛУЃЕ ШТО ГИ ПОЗНАВА!!!НАРОЧНО МЕНЕ!!А ДРУГИТЕ НАФУРАНИ КОПИЉАЦИ НА ФОРУМОВ ШТО НЕ ЗНААТ НИШТО ДРУГО ОСВЕН КОМПЈУТЕР МОЖЕТЕ СЛОБОДНО ДА СЕ САМОЗАПАЛИТЕ!!!

АДМИН СО ОВОЈ КОМЕНТАР МОЖЕШ ДА ПРАВИШ ШТО САКАШ БИДЕЈКИ НЕ СЕ ЗАМАРАМ ВЕЌЕ СО ТЕМАВА И СО МАМЛИ!!!ПОЧИТ И ПОЗДРАВ ЗА ЛУЃЕТО ШТО ГО ИМААТ ОСЕТЕНО СРАЊЕТО!!!

_________________
ЧЛЕНОТ Е БАНИРАН!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 26th, 2009, 1:54 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2004, 12:31 am
Мислења: 894
Локација: Tetovo , Brooklyn
офф беее немој не ме смеј ти се молим :) кај си бил ти у војната???? :lol: и што има тоа веза со мамли и твојот хејт спрема него? и ја сум бил у војната многу подлабоко него ти што си видел на телевизија и чул некој истрел...
така да не мешај баби и жаби...прекини да хејташ , со бан нема да се смени твојот мозок , али ти можеш. Таке да искрено ти препорачуем порасни на време не летај и чукај се у груди демек нешто си видел ти. Овде мие те глеамо као клошар кој знае само да сере. А таквите брзо избледуваат и ги снемува.


Поздрав

_________________
I'll be Brooklyn till i die!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 9 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап