Сега е точно : Авдуст 22nd, 2019, 2:27 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: CRNA HRONIKA_PP
ТемаИспратено: Октомври 23rd, 2007, 7:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 28th, 2006, 11:44 am
Мислења: 183
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
EVE NESTO OD NAS ................................................ :P :P :P :P

http://rapidshare.com/files/63745380/01 ... 1.wma.html


_________________
CRNA HRONIKA PRILEP _HIP_HOP_***

_MAJMUNI_ZAKON_


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 24th, 2007, 11:21 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 25th, 2007, 11:28 am
Мислења: 22
Хахахахаха колку сте избудалениииии......почит и како и нормално....само напред!!! Што и да е само да ви се множи...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 25th, 2007, 3:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 14th, 2006, 5:02 pm
Мислења: 148
Локација: Prilep-Centar
neka vi se mnozat samo, ajde so srejka:) sto i da e tuka sne :) so srejka sinkovci pocit! pozdraf!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 25th, 2007, 5:25 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 28th, 2006, 11:44 am
Мислења: 183
ima i nesto novo i to ke go klajme za nekoj den ...

PIJANA EKIPA REPREZENT CRNAHRONIKA FT BOB= BOLNO PILE CREW ..

_________________
CRNA HRONIKA PRILEP _HIP_HOP_***

_MAJMUNI_ZAKON_


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 25th, 2007, 9:28 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 7th, 2006, 7:15 pm
Мислења: 253
more bikca treba nov izglea link da stavime mi kazaa demek necinel formatot. kojznaj koj kur e. boro sinka so napraj ti ja smetna nekako brat?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 26th, 2007, 4:42 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 14th, 2006, 5:02 pm
Мислења: 148
Локација: Prilep-Centar
ej sea treba so andon da se vidam da mju go zeam lap topo pa da ja cujam :) ajde se citame cao cao se najdbobro!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 18th, 2008, 9:11 pm 
Отсутен
Баниран
Членски аватор

Регистриран: Maј 8th, 2006, 8:47 pm
Мислења: 158
Локација: IDRIZOVO
bbboy : pa kako ce cini be koga sme zivi maleri za kur da se fatime
ke se isusi....pa zatoa ostavame drugi da go fakaat :shock: :shock: :shock:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 18th, 2008, 9:14 pm 
Отсутен
Баниран
Членски аватор

Регистриран: Maј 8th, 2006, 8:47 pm
Мислења: 158
Локација: IDRIZOVO
bbboy: inaku murgo da ti prenesam imas pozdrav od sekio te ceka kaj nego pomini obavezno ke te osvezi ....PS popat soberi nekoj karton ...tvor40 :twisted: :twisted: :twisted:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 28th, 2008, 7:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 24th, 2008, 9:43 pm
Мислења: 43
Локација: Природна =)
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Moжеби се загина,можеби тоа време стварно мина,можеби стварно се ми висеше на конец од пајажина,но јас сум таа што сум,јас сум таа Мартина..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 1st, 2009, 10:00 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
мн голем позз до црна хроника мн добри љуге и мн добри на микрофон

_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап