Сега е точно : Септември 19th, 2019, 5:50 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 13th, 2009, 10:50 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
ААА Дудо опасен е... :D :D :D знае разни ттрикови да изведува...знае и да рецитира..има и добри лирики...флоуто му е супер... :D :D Браво Дудо...али пошо претходниот пост ми беше на латиница еве сега за официјално на кирилица...ја мислам дека го очекува голем успех пошо стварно го бива...поздрав Дудо...и само напред...


_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 25th, 2009, 8:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 25th, 2009, 2:31 am
Мислења: 39
Локација: Skopje
Се надеваме дека ке го докажеш спротивното на "не ме стигаш" на Аго у Алгоритам.

_________________
Give me a minute and I'll change your mind, give me a bullet and I'll change your life!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 25th, 2009, 8:25 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Unleashed Напиша:
Се надеваме дека ке го докажеш спротивното на "не ме стигаш" на Аго у Алгоритам.


Хахаха грешка си сватил бе брат.

________________________________
www.myspace.com/demonotmk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 26th, 2009, 11:39 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 25th, 2009, 2:31 am
Мислења: 39
Локација: Skopje
Не брат, знам дека тоа е дел на Дудо али аго штом го кажува мора да има двосмисленост зашо е почеток на стих не е добацка ако се разбираме.
Е така.

_________________
Give me a minute and I'll change your mind, give me a bullet and I'll change your life!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 27th, 2009, 12:09 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Нема двосмисленот , така е како шо е кажано брат.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 27th, 2009, 12:13 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 25th, 2009, 2:31 am
Мислења: 39
Локација: Skopje
Па добро за кој курац тогаш се убацува Аго итоа на почеток на стих, и зашто баш го одбира тој дел од стихот, нема везе да се вратиме на топик дудо рулз, козле јунајтед. позд.

_________________
Give me a minute and I'll change your mind, give me a bullet and I'll change your life!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 27th, 2009, 8:31 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 3rd, 2004, 2:53 pm
Мислења: 328
Локација: KozleCREW
не кењај многу многу С К У момче...

_________________
www.myspace.com/dllabokatraga


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 27th, 2009, 6:52 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 25th, 2009, 2:31 am
Мислења: 39
Локација: Skopje
Важи ЦБП момче :)

_________________
Give me a minute and I'll change your mind, give me a bullet and I'll change your life!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Dudo
ТемаИспратено: Јули 22nd, 2009, 7:37 am 
Отсутен

Регистриран: Декември 4th, 2008, 8:17 pm
Мислења: 15
Едноставно нема играње со Петковски Душан!!Респект!!

_________________
SANTOS


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Dudo
ТемаИспратено: Јули 22nd, 2009, 5:17 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Santos Напиша:
Едноставно нема играње со Петковски Душан!!Респект!!


WORD!! :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап