Сега е точно : Јули 4th, 2020, 7:24 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Dudo
ТемаИспратено: Декември 29th, 2009, 8:09 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 27th, 2009, 2:19 pm
Мислења: 6
Локација: Negotino
Супер си дудо.Поздрав.Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Dudo
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 12:52 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Тоа триковите нездрава работа ти се :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: чек уште еднаш да ги видам....

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Dudo
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 1:03 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Ма едноставно немам зборови... :roll:

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 9 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап