Сега е точно : Јули 4th, 2020, 7:17 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 2nd, 2008, 12:57 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
hahaha :lol:


_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 13th, 2008, 2:00 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 9th, 2006, 9:12 pm
Мислења: 239
Локација: Shtip
haha so e lud,lud e,inace moe mislenje za dudo e sto deckoto preovladuva so negov sopstven karakteristicen stil i go ocekuva golem uspeh vo idnina on go zaslazuva toa,
peace my nigga :D

_________________
www.myspace.com/themcmassacre


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 20th, 2008, 3:30 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 4th, 2008, 3:26 pm
Мислења: 37
имам само една трака од тебе брат и супер е,се надевам дека и другите ти се такви.
Реасе


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 20th, 2008, 6:31 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 23rd, 2006, 1:45 am
Мислења: 259
Локација: The Fucked Up World
polovina traki od makedonskava hip hop scena se od dudo ahaha
gi ima edno 329244342 pesni right?

peace


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 28th, 2008, 3:24 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
And 2 more on www.myspace.com/dudokozle :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 2nd, 2008, 1:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 9th, 2007, 2:42 pm
Мислења: 58
Локација: Tetovo
Aa super artist mn mi se svigja flouto textovite i sve toa e extra samo sakam da spustam nekoi drugi traki ama na sound click ne otvara nesto :S aj ako ima nekoj neka prati ili ako moze na nekoj drug sajt da spustim osven myspace neka kaze nekoj ONE LOVE

_________________
Street
Rules
Crew Samo tri zbora slusas
www.myspace.com/surovarealnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 2nd, 2008, 5:01 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
Msn:

[email protected]

Add me.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 3rd, 2008, 10:40 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Код:
Пиши на кирилица

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 12th, 2009, 9:26 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 12th, 2009, 8:48 pm
Мислења: 5
Локација: Kumanovo
Код:
Пиши на кирилица

_________________
Prekrasno :)))


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 12th, 2009, 10:17 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
Рап со финти, оти без финти нема Европа.. :)
Поздрав, опасен рап. :)

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 11 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап