Сега е точно : Јули 9th, 2020, 2:10 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: SOVRSENA STRUKTURA
ТемаИспратено: Февруари 24th, 2008, 4:55 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 23rd, 2006, 1:45 am
Мислења: 259
Локација: The Fucked Up World
ABE KAZETE ZA MOMCIVE MENE MI SE KONJAK MN TOP TRKAI EPTEN SE KVALITENIКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 24th, 2008, 7:17 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 14th, 2007, 9:31 pm
Мислења: 70
Локација: Skopje
da gi iam 4ueno,ok se...iam 3-4 traki niso poise

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 15th, 2008, 8:59 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2007, 9:16 pm
Мислења: 347
Локација: keramidnica,skopje
abe top se ama od cel album najdobra traka e CHERNOBIL ATTACK
so NOZ

_________________
Senkata MC 4 Life


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: SOVRSENA STRUKTURA
ТемаИспратено: Maрт 16th, 2008, 12:55 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
L. Ace Напиша:
ABE KAZETE ZA MOMCIVE MENE MI SE KONJAK MN TOP TRKAI EPTEN SE KVALITENI


Брат дај бе отвори тема ко шо треба..
Јас пример познато ми е името , али траки немам слушнато..
Дај линк со траки , рекламирај ко шо треба..Инфо за нив итн..

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 3rd, 2008, 5:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 8th, 2008, 6:49 pm
Мислења: 87
Локација: Kumanovo
Daa daj link ?! pozz

_________________
MAK RAP-------Kumanovo----------

http://www.myspace.com/sectore3

www.myspace.com/kkbeatproduction


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 3rd, 2008, 6:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
Da stvarno, dajte link!

Vikate deka se dobri, a ja ne sum 4ul za niv pa dajte link da vidime dali se tolku dobri kolku shto gi falite :D

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2008, 8:42 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 23rd, 2006, 1:45 am
Мислења: 259
Локација: The Fucked Up World
www.myspace.com/sovrsenastruktura


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 7th, 2008, 10:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 29th, 2008, 10:32 pm
Мислења: 122
Локација: Кисела Вода
Супер се бе СС, јаки песни имаат.

_________________
шкљ.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 13th, 2008, 4:12 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Добри песници имаат!

Поштуем..

Поздрав.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 7th, 2009, 10:35 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 7th, 2009, 10:24 am
Мислења: 1
Mislim da je to ovo....

Chernobyl attack feat.Noz - http://www.sendspace.com/file/bix5u3

_________________
http://www.myspace.com/duke012


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 9 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап