Сега е точно : Јули 9th, 2020, 12:37 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 2nd, 2009, 1:56 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 25th, 2008, 4:34 pm
Мислења: 70
Локација: Lost In Space
Ok


_________________
Remember To Keep Yourself Alive , There Is Nothin' More Important Than That . . .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 2nd, 2009, 10:28 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 13th, 2006, 8:18 pm
Мислења: 105
Локација: Skopje
slushajte rok be :D:D:D

_________________
''I got the right to sing the blues''


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 2nd, 2009, 10:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
AceLAhc Напиша:
slushajte rok be :D:D:D

Drum 'n' Bass !!! :D

let's get back to the topic btw :D

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 2nd, 2009, 11:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 13th, 2006, 8:18 pm
Мислења: 105
Локација: Skopje
epa bek tu de topik e toa sho slatkar potpisha so Jovan Jovanov, pa sto ! nisto posebno onaka produkciska kukja so ima JJ ? dali ke go slusam toj album ? - NE . Zasto? - Ne mi se slusa. Ne zatoa sto slatkar bil podzemen sega e mejnstrim vamu tamu nego zatoa sto znam deka nema da mi se svigja :) ne treba sega da se mrzi slatkar ili neso slicno nego kurot go zabole si ima i on svoja publika i auditorium sto ke go slusa

Код:
Да не ти го бришам коментарот, нареден пат пиши на кирилица

_________________
''I got the right to sing the blues''


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 3rd, 2009, 1:45 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Браво Аце!
Мој човек!:)

Статус: Тема преполна и спремна за катанец.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 3rd, 2009, 8:00 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
_SpeciaList_ Напиша:
Браво Аце!
Мој човек!:)

Статус: Тема преполна и спремна за катанец.


делит брат! :)

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 9 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап