Сега е точно : Јули 4th, 2020, 8:46 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Tri M
ТемаИспратено: Maј 9th, 2008, 4:02 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 5th, 2004, 1:45 pm
Мислења: 112
Локација: Gradot_Pod_Isarot
Clenovi na Tri M se Mistik Magnus i Maestro. Mistik i Maestro mozebi gi znaete kako clenovi na grupata Raptori, a Magnus kako clen na Troen Pakt i Luge u Belo. Nivnata sorabotka vo gradot pod Isarot trae veke podolgo no vo 2007 resija da gi spojat silite i ja formiraa grupata Tri M.

Za onie sto sakaat da slusnat nesto od niv.

www.myspace.com/magnusproductionКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 9th, 2008, 9:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 8th, 2008, 6:49 pm
Мислења: 87
Локација: Kumanovo
odli4no !!!!!!!!
pozz. Kumanovo

_________________
MAK RAP-------Kumanovo----------

http://www.myspace.com/sectore3

www.myspace.com/kkbeatproduction


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 22nd, 2008, 12:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 28th, 2004, 9:50 pm
Мислења: 77
Локација: Stip
riken brat fala so si ja otvoril temata i so si ne pretstavil taka ubavo :)

_________________
Sva zadovoljstva kratko traju ali HIPHOP je vecan!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 25th, 2008, 8:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 8th, 2008, 6:49 pm
Мислења: 87
Локација: Kumanovo
Mistik moze li nesto od vas ? ova ponovoto ?
ajde pozz.

_________________
MAK RAP-------Kumanovo----------

http://www.myspace.com/sectore3

www.myspace.com/kkbeatproduction


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 26th, 2008, 12:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 28th, 2004, 9:50 pm
Мислења: 77
Локација: Stip
од 3M можам да ви ги пратам тие песни шо се готови .. за другио материјал ќе мора да почекате да го комплетираме :) кој сака нека ме адне на мсн или нека ми прате мејл итн, мрзе ме да качувам на rapidshare .. ајт пис

_________________
Sva zadovoljstva kratko traju ali HIPHOP je vecan!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 26th, 2008, 1:28 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 26th, 2004, 2:52 pm
Мислења: 1745
Локација: Los Angeles, CALIFORNIA USA
bato agato ve saka!
pozdrav od la do kumanovo i stip!

_________________
http://www.freewebs.com/agato
http://myspace.com/agatodemon
[email protected]
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 26th, 2008, 3:38 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
MistiK Напиша:
од 3M можам да ви ги пратам тие песни шо се готови .. за другио материјал ќе мора да почекате да го комплетираме :) кој сака нека ме адне на мсн или нека ми прате мејл итн, мрзе ме да качувам на rapidshare .. ајт пис


addnat si ([email protected])
pozdrav


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 26th, 2008, 11:07 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 8th, 2008, 6:49 pm
Мислења: 87
Локација: Kumanovo
i kaj mene si addnat (kikoipol )
poz.

_________________
MAK RAP-------Kumanovo----------

http://www.myspace.com/sectore3

www.myspace.com/kkbeatproduction


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Tri M
ТемаИспратено: Октомври 29th, 2008, 4:43 pm 
Отсутен

Регистриран: Октомври 27th, 2008, 1:15 pm
Мислења: 27
Локација: Stip
RikeN Напиша:
Clenovi na Tri M se Mistik Magnus i Maestro. Mistik i Maestro mozebi gi znaete kako clenovi na grupata Raptori, a Magnus kako clen na Troen Pakt i Luge u Belo. Nivnata sorabotka vo gradot pod Isarot trae veke podolgo no vo 2007 resija da gi spojat silite i ja formiraa grupata Tri M.

Za onie sto sakaat da slusnat nesto od niv.

www.myspace.com/magnusproduction


Фала Рикен за рекламата :D.Инаку има и овде песни за симнување magnus.blog.com.mk/audio/25903 така да можете да си симнете некои позз гангстас :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 30th, 2008, 11:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
респект бе за Штипјани.секогаш.нема промашај кај комшиите
почит од Велес
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 12 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап