Сега е точно : Авдуст 22nd, 2019, 2:58 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 17th, 2008, 5:25 pm 
Отсутен
Баниран

Регистриран: Септември 6th, 2008, 11:52 am
Мислења: 14
Локација: prilep
dobar nacin za perejne pari :P :P :P :P :P


_________________
!!!!!!!!!!!!!!!!.A.C.A.B.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 17th, 2008, 8:33 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Септември 19th, 2006, 12:12 am
Мислења: 1003
Локација: Skopje Grada
buli Напиша:
dobar nacin za perejne pari :P :P :P :P :Paj te molam ne seri nepotrebno i informiraj se sto znaci da se PERE PARI pred da davas 13 godisni izjavi

_________________
Hardcore Rap Will Never Die

MC VOJNIK
http://www.myspace.com/mc_vojnik

DNS PRODUKCIJA
http://www.dnsproduction.com
http://www.myspace.com/dolinata

Macedonian Hip Hop Festival
http://www.hiphopfest.com.mk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 17th, 2008, 9:30 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
buli Напиша:
dobar nacin za perejne pari :P :P :P :P :P


Те молам престани зошто ќе ти биде криво.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 17th, 2008, 11:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 24th, 2008, 9:43 pm
Мислења: 43
Локација: Природна =)
еееееее тоа е јако али да е на поеќе места.. па на пример јас ако не сум од ск или кај и да е тоа а да сакам да се занимавам со тоа и?

_________________
Moжеби се загина,можеби тоа време стварно мина,можеби стварно се ми висеше на конец од пајажина,но јас сум таа што сум,јас сум таа Мартина..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 18th, 2008, 4:31 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
И ќе одиш скопје да у4иш , или ќе бидиш самоука.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 18th, 2008, 8:02 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 24th, 2008, 9:43 pm
Мислења: 43
Локација: Природна =)
А да бе да..како да не самоука.Секогаш има нешто шо не го знаеш и нормално ке треба да го нау4иш..Не е поентата тоа.. Поарно да не знаш како е да си ти во твоето место на живеење единствен шо го сака тоа или шо се занимава со Хип Хоп Култура.. Плус,тие концерти шо ги праат нашиве групи и рапери,сеедно,ги праат повеќето у Ск..Јас на ни една не сум била,само сум била страни4ен набљудува4,т.е ги добивам информацииве или од оваа страна или од др место на нет.. Епа,не е тоа поентата..Треба да разменуваш мислења ..Али сеа јбг,ЕПтен забегав од темата .. хехе


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 18th, 2008, 8:46 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
HipHopLady Напиша:
А да бе да..како да не самоука.Секогаш има нешто шо не го знаеш и нормално ке треба да го нау4иш..Не е поентата тоа.. Поарно да не знаш како е да си ти во твоето место на живеење единствен шо го сака тоа или шо се занимава со Хип Хоп Култура.. Плус,тие концерти шо ги праат нашиве групи и рапери,сеедно,ги праат повеќето у Ск..Јас на ни една не сум била,само сум била страни4ен набљудува4,т.е ги добивам информацииве или од оваа страна или од др место на нет.. Епа,не е тоа поентата..Треба да разменуваш мислења ..Али сеа јбг,ЕПтен забегав од темата .. хехе


МОЛАМ :?: :?: :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 18th, 2008, 9:07 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
HipHopLady Напиша:
А да бе да..како да не самоука.Секогаш има нешто шо не го знаеш и нормално ке треба да го нау4иш..Не е поентата тоа.. Поарно да не знаш како е да си ти во твоето место на живеење единствен шо го сака тоа или шо се занимава со Хип Хоп Култура.. Плус,тие концерти шо ги праат нашиве групи и рапери,сеедно,ги праат повеќето у Ск..Јас на ни една не сум била,само сум била страни4ен набљудува4,т.е ги добивам информацииве или од оваа страна или од др место на нет.. Епа,не е тоа поентата..Треба да разменуваш мислења ..Али сеа јбг,ЕПтен забегав од темата .. хехе


И каква врска има ова со темата ?

Бај д веј , ај прашај го Аго и сите од то време како се осеќале , ко биле 5-6 души во Мк рапери ?

За школата конкретно , отворена е во Скопје , ако можиш да си дозволиш оди , ако не - не оди.
А за самоука мислев сама да се нау4иш шо се подразбира.Пошто голем дел од нашите андерграунд продуценти - сами се у4еле.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 18th, 2008, 11:31 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 24th, 2008, 9:43 pm
Мислења: 43
Локација: Природна =)
Леееј ама ме закопа :oops: :oops: јас се извинувам али не мислев нишо лошо,давав само мое мислење али ок е...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 19th, 2008, 12:10 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Не бе зошто , уживај. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап