Сега е точно : Јули 9th, 2020, 12:22 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 10th, 2008, 8:21 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
_SpeciaList_ Напиша:
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!А шо има врска ова со темата ?
Или дека Фиром има во подршката ? :)
Шо ги ебиш , МАКЕДОНИЈА сме. :)


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 10th, 2008, 8:22 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Ќе забораев , пи4ката матер грчка. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 10th, 2008, 8:32 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
RaP-RiVaL Напиша:
_SpeciaList_ Напиша:
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!А шо има врска ова со темата ?
Или дека Фиром има во подршката ? :)
Шо ги ебиш , МАКЕДОНИЈА сме. :)


Ајде бе не ми се прави паметен како да сум прв што избега од темата :)))
Ќе ги ебам и тоа со кондом!!

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 10th, 2008, 8:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
И све по ред! :D :D :D :D :D

____________________________
www.myspace.com/demonotmk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 10th, 2008, 9:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 14th, 2006, 3:43 pm
Мислења: 273
Локација: Makedonski Brod
Genocid Напиша:
atentator ja ne se kriem pozadi userov nego toj mi e nemora da mi bide LjaLjo neli :) a inaku nemav vrska deka taja bila criminal i dlaboko se izvinuvam sto ne ja poznav ama oslabelo dejcevo sto da praem ja :))) a inaku da "pickava" ja znam mnogu dobro :))). sto se odnesue do zenskiot rap ja gi znam no exit, criminal i vrel efekt i bas mi se dobri :)


:D:D:D Не бе братче дека се криеш него мислевдали си ти под овој јузер :D немој да се сватиме погрешно... Почит :D

_________________
i si bile dve muvi i se smuvale doshol bumbarot i gi izbumbaril

www.ridotna-smrtta.tk
www.myspace.com/ridot


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 10th, 2008, 9:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
Cr|m|naL Напиша:
Не знам зашто се зафатија со мене, кој кур сум ја крива овде? Атентатор алал да ти е брат, му го закопа!!!
И аман више остајте ме на мира, ако не ви се свиѓам, ЖИВЕЈТЕ СО ТОА БЕ!!!
Пффффффф!!!
Ајт!
А Легија се гледа дека ви боде очи, али причините за тоа, сите ги знаат, така да, излишно е да се расправа!
Ајт, не се замарам више со овие интернет муабетчиња и испади на хејтеризам.Зш бе да не ни се свиѓаш....уба си :D :D

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 10th, 2008, 10:38 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
_SpeciaList_ Напиша:
RaP-RiVaL Напиша:
_SpeciaList_ Напиша:
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!
FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!! FUCK GREECE!!!А шо има врска ова со темата ?
Или дека Фиром има во подршката ? :)
Шо ги ебиш , МАКЕДОНИЈА сме. :)


Ајде бе не ми се прави паметен како да сум прв што избега од темата :)))
Ќе ги ебам и тоа со кондом!!


Не се прам паметен , паметен сум :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 10th, 2008, 10:38 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
aleksandar blazevski Напиша:
Cr|m|naL Напиша:
Не знам зашто се зафатија со мене, кој кур сум ја крива овде? Атентатор алал да ти е брат, му го закопа!!!
И аман више остајте ме на мира, ако не ви се свиѓам, ЖИВЕЈТЕ СО ТОА БЕ!!!
Пффффффф!!!
Ајт!
А Легија се гледа дека ви боде очи, али причините за тоа, сите ги знаат, така да, излишно е да се расправа!
Ајт, не се замарам више со овие интернет муабетчиња и испади на хејтеризам.Зш бе да не ни се свиѓаш....уба си :D :D


Да , слатка е :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 11th, 2008, 1:01 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2006, 12:46 am
Мислења: 25
PEDEri se bile i ke bidat grcite


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 11th, 2008, 1:03 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Алоооо Грците се ПЕДЕРИ! ама тема е ЛЕГИЈА (ако не па :) )


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап