Сега е точно : Јули 9th, 2020, 12:46 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 16th, 2008, 11:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 8th, 2008, 3:51 pm
Мислења: 22
Локација: ПРОБИШТИП
Код:
Пишувај на кирилица!!!_________________
ИМАМЕ КВАЛИТЕТЕН ХИП-ХОП АМА ТРЕБА НЕКОЈ ЛУГЕ ДА СЕ ОДКАЖАТ ОД НЕГО...ЕДНОСТАВНО НЕ ГИ БИВА...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 17th, 2008, 12:50 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 13th, 2006, 8:18 pm
Мислења: 105
Локација: Skopje
Аго- Сонувам
Чиста Околина- Лигава Материја
Мозаик - Зајец ну погоди
Ласт експедишн - Ќелав дабар
ПУКА Козметика тоа првата трака нивна мислам
САФ - Раце Горе

еве 6 траки :P

_________________
''I got the right to sing the blues''


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 17th, 2008, 4:05 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Temnata Strana - Ukradi Go Ova
Poinakov Stil - do site sto ne mrazat
Temnata Strana - Krajot Na Pocetokot
S.A.F - Stihovna Gimnastika
Temnata Strana - Vecna Borba

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 17th, 2008, 4:59 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 23rd, 2006, 1:45 am
Мислења: 259
Локација: The Fucked Up World
Bigi Напиша:
NAJBOLJE 3 PESNI SE STO MI GO RAZUBAVIJA ZIVOTOT SE GORI KROVOT-DZAKA I RNS...PA KOLKU KOSTA STR2 I RNS...I MORAM DA GI SPOMNAM SAF(NEMA SMISLA)FATAMORGANA


пред 2001 другар не 2006 ајде


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 28th, 2009, 12:59 am 
Отсутен

Регистриран: Ноември 25th, 2008, 7:32 pm
Мислења: 20
Па.... Не Слушаф Рап во 2001 али ќе кажам некој песни со кој почнаф да слушам мак рап...
1. Аго- Да се биде или не
2. Аго- Агонија
3. Аго- Укради го ова
4. Аго- Вечна борба
5. Аго Кога скопје удира
Така да како шо гледате почнаф во рапот со Аго.... Мислам во Мак рапот... :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 13th, 2009, 2:15 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 25th, 2008, 3:25 pm
Мислења: 8
саф - Раце Горе
Рнс и џака-Од рими до реалност
И неможам да се сетам на други....


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: НАЈДОБРИ 5 ПЕСНИ ОД 1991-2001 ВО МАКЕДОНИЈА
ТемаИспратено: Јули 28th, 2009, 8:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2008, 12:42 am
Мислења: 11
s.a.f - race gore
s.a.f mis stoun
s.a.f stigovna gimnastika
ago - sonuvam
protiv site - da gi ebam


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 7 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап