Сега е точно : Авдуст 21st, 2019, 6:49 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: АЈС & ГАЈКА
ТемаИспратено: Декември 11th, 2008, 12:45 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 23rd, 2006, 1:45 am
Мислења: 259
Локација: The Fucked Up World
ЕВЕ ДА ЧУЕТЕ НЕШО НОВО АМА САМО АЈС Е НА ТРАКАВА
ЕПА ПАЗЕТЕ КОЛКУ Е НАЈЛУД ДЕЧКОВО


http://rapidshare.com/files/172208195/A ... a.mp3.html

ЗАД АГОЛОТ ПРОДУКЦИЈА ДРУГАРЧЕ
ОСТАВЕТЕ МИСЛЕЊЕКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 11th, 2008, 2:22 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 21st, 2004, 2:04 pm
Мислења: 495
Локација: TETOBO
Опасен МC :D

_________________
www.myspace.com/ekipata
www.myspace.com/mefki
OPASNO PO ZIVOT!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 11th, 2008, 2:25 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
даре мразо е луд , и тракава е лудила
бомбастика :D

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: АЈС & ГАЈКА
ТемаИспратено: Декември 11th, 2008, 12:56 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
L. Ace Напиша:
ЕВЕ ДА ЧУЕТЕ НЕШО НОВО АМА САМО АЈС Е НА ТРАКАВА
ЕПА ПАЗЕТЕ КОЛКУ Е НАЈЛУД ДЕЧКОВО


http://rapidshare.com/files/172208195/A ... a.mp3.html

ЗАД АГОЛОТ ПРОДУКЦИЈА ДРУГАРЧЕ
ОСТАВЕТЕ МИСЛЕЊЕ


Напрај си акаунт колектор , дека вака само 10 пати можи да се спушта фајлот.

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 11th, 2008, 1:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Ај уплоадирајте ја уште еднаш.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 11th, 2008, 1:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
не ми се сфиѓа, рециталот на моменти побрзо па побавно...и некако мн ладнокрвно рецитирање, ја сум за поагресивно нешто...макар да има и некои добри рими...шо знам...
углавно слабо...
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 11th, 2008, 2:45 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 4th, 2008, 11:48 am
Мислења: 144
Локација: топанско
аплоудирај ја пак жити се не сумљам дека ајс е зверка баш сакам да слушнам нешо поново од него

_________________
неам ... потпис....


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 11th, 2008, 9:06 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 23rd, 2006, 1:45 am
Мислења: 259
Локација: The Fucked Up World
http://rapidshare.com/files/172470490/A ... a_zona.mp3

ваљда е ова мислам барем


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 11th, 2008, 9:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
не ми се сфиѓа баш дека убрзуе , ама има и топ ствари у песната :mrgreen: поздрав

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 11th, 2008, 9:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Мене искрено Ајс многу ми е закон...стварно си го поштуем чоекот...ептен ми се свиѓа траката...
РЕСПЕКАТ

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап